26 شهریور آغاز اکران 4 فیلم جدید

26 شهریور آغاز اکران 4 فیلم جدید

پیش بینی می‌کنیم که فیملهای روی پرده، در هفته پیش رو نیز فروش خوبی داشته باشند و کف فروش فیلمهای «امروز»، «فرشته هاباهم می آیند»، «آذر، شهدخت، پرویز و دیگران»، «کلاشینکف» در سرگروه هایشان همچنان بالا بماند.

وی در خصوص زمان شروع اکران فیلمهای در انتظار اکران اضافه کرد: فکر می‌کنم با این آمار فروش، در دو هفته دیگر، چهارشنبه 26 شهریورماه، فیلمهای «آتش بس2»، «خانوم»، «خواب زده‌ها» و «آرایش غلیظ»، اکران عمومی‌شان را شروع کنند.

فرجی با اشاره به اینکه در یک هفته گذشته آمار فروش فیلمها افزایش یافته است گفت: از روزی که فیلم «شهرموشها 2» در سینماها اکران شده است میزان فروش دیگر فیلم‌های روی پرده نیز افزایش داشته است. همین موضوع باعث شده است که در پردیسهای سینمایی تا 30 درصد افزایش فروش داشته باشیم.

زمانی که خانوده ای برای دیدن فیلم «شهرموشها2» به سینما می آید وقتی می‌بینند که سالن سینمایی این فیلم پر هست، مجبور می‌شود که فیلم دیگری را برای دیدن انتخاب کند. همین که پای مخاطب به سالن سینما کشیده شود روی فروش دیگر فیلم‌ها هم تاثیر خواهد داشت.

بر اساس مصوبات شورای صنفی نمایش، ترکیب فیلم های «آتش بس2»، «خواب زده ها»، «شهر موش ها2»، «آرایش غلیظ» و «خانوم» در اکران دوم عید فطر انتخاب شده‌اند.

«شهرموشها2» فیلمی به کارگردانی مرضیه برومند است که از روز 5 شهریور ماه اکران خود را در گروه سینمایی قدس شروع کرده است.

اما چهار فیلم دیگر در انتظار پایین بودن کف فروش فیلمهای درحال اکران هستند. روزهای نمایش تخصیص یافته به هر فیلم به کف فروش آن فیلم در سرگروه بستگی دارد و در صورت پایین بودن کف فروش، سرگروه یک فیلم به فیلمی دیگر اختصاص می یابد.

«آتش بس2» تازه ترین ساخته تهمیه میلانی به تهیه کنندگی محمد نیک‌بین است.این فیلم در گروه سینمایی فرهنگ بعد از نمایش فیلم «آذر، شهدخت، پرویز و دیگران» اکران می‌شود.

«خواب‌زده‌ها»فیلمی از فریدون جیرانی است که قراداد آن در گروه سینمایی آفریقا برای نمایش در نوبت دوم عید فطر و در گروه سینمایی آفریقا ثبت شده است و این فیلم جایگزین «کلاشینکف» سعید سهیلی می ‌شود.

«خانوم» به کارگردانی تینا پاکروان برای اکران بعد از فیلم «فرشته‌ها با هم می‌آیند» در گروه سینمایی «آزادی» آماده می شود.

هم چنین فیلم «آرایش غلیظ» حمید نعمت‌الله در گروه «استقلال» پس از فیلم «امروز» اکران می‌شود.

دسترسی آسان به این نوشته لینک کوتاه
QR Code For:  26 شهریور آغاز اکران 4 فیلم جدید