;

به نقل از رس فیلم>

به گزارش سینماپرس متن یادداشت کوتاه حقیقی به شرح زیر است:

یا لطیف
برادر ارجمندم جناب آقای سید علی احمدی
دبیر محترم ششمین جشنواره بین المللی فیلم شهر
خداوند متعال را شاکرم که روزهای آزمون بنده و همکاران سخت کوش عزیزم، در دوره پنجم این رویداد بزرگ هنری کشور که آن هم به لطف ،اعتماد و همت عزیز ارجمندم حجت الاسلام والمسلمین شهاب مرادی  برگزار گردید و الحمدلله در این روز به پایان رسید.
خبر خوش حضور شمابر جایگاه دبیری ششمین دوره جشنواره فیلم شهر را به لذت شنیدم و برایتان بسیار آرزوهای خیر کردم که امیدوارم قابل در درگاه ذات افدس الهی باشم تا استجابت نماید.
اینک‌ که  شهردار محترم تهران بعد از دوره پنجم به برگزاری سالیانه جشنواره فیلم شهر نگاهی مثبت و اراده ای محکم دارند وبا عنایت به اینکه بستر سینمای شهری در گرو حمایت شهردار و شهرداری محترم می باشد و نیز نگاه سینماگران این مرز و بوم به سوی ایشان و شما که سکان دار تولیدات فیلم های شهری هستید گره خورده ،کارتان بس سخت و‌دشوارتر از دوران گذشته شده است ،که مطمئنا با شعورو ذکاوتی که به چشم دیدم و مطمئنا در وجود خود دارید این سخت به حتم برایتان آسان خواهد شد انشاالله.
اینجانب بار دیگر خوشحالی خود بابت حضورتان در این عرصه را ابراز میدارم و برایتان از خداوند متعال بهترین ها را خواهانم.
از جناب آقای دکتر صلاحی که چند روزی هر چند کوتاه در کنارشان این جشنواره را به پایان رساندم و بار این مسئولیت را از دوش بنده برداشتند تشکر می نمایم.
سایه عالی مستدام
سیاوش حقیقی
دبیر دوره پنجم جشنواره فیلم شهر 

نوشته: admin2
تاریخ: 29 آذر 1394
بدون نظر