گزارشی از فیلم سینمایی «هلن» با حضور بازیگرانی چون ستاره پسیانی ,پژمان بازغی و طناز طباطبایی

به نقل از رس فیلم :

 

ستاره پسیانی و هوتن شکیبا به گروه بازیگران فیلم سینمایی «هلن» اضافه شدند.

با اضافه شدن دو بازیگر دیگر به فیلم سینمایی «هلن» به تهیه کنندگی و کارگردانی علی اکبر ثقفی فیلمبرداری این فیلم بزودی آغاز خواهد شد.

ستاره پسیانی و هوتن شکیبا به تازگی به گروه بازیگران این فیلم اضافه شدند و در هفته جاری تست گریمشان نیز انجام می شود. پیش از این نیز حضور طناز طباطبایی، رویا نونهالی، سارا کاشفی و پژمان بازغی در این پروژه قطعی شده بود. این فیلم که به قلم امیرحسین ثقفی نوشته شده، داستان دختری است که با خانواده‌اش دچار چالش می‌شود. طبق برنامه ریزی های انجام شده همزمان با فیلمبرداری مراحل مونتاژ نیز انجام می شود و نخستین نمایش این فیلم سینمایی جشنواره فیلم فجر خواهد بود.

دیگر عوامل این فیلم سینمایی عبارتند از: نویسندگان فیلمنامه: امیرحسین ثقفی، شراره سروش، مدیر فیلمبرداری: مصطفی احمدیان، طراح صحنه و لباس: شراره سروش، طراح گریم: محمد قومی، صدابردار: محمد حبیبی، تدوین: مستانه مهاجر، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: کاوه قاسم زاده، دستیار کارگردان و منشی صحنه: فاطمه ثقفی، جانشین تولید: امیر حیدری، صداگذاری و میکس: حسین ابوالصدق، مشاور رسانه ای: بهناز شیربانی، تدارکات: ولی ا… اقابیگی، مجری طرح: علی اکبر ثقفی، سرمایه گذاران: علی اکبر ثقفی، مستانه مهاجر.


منبع: بانی فیلم آنلاین

منبع : نقد فارسی

دسترسی آسان به این نوشته لینک کوتاه
QR Code For:  گزارشی از فیلم سینمایی «هلن» با حضور بازیگرانی چون ستاره پسیانی ,پژمان بازغی و طناز طباطبایی