کیفر این روزها در بهشت زهرا

کیفر این روزها در بهشت زهرا

علی سلیمانی جدیدترین بازیگری است که به این کار پیوسته و به نوعی در «کیفر» حضور افتخاری دارد و به اندازه یک سکانس کوتاه همراه این مجموعه تلویزیونی خواهد بود.

در سکانسی که با هنرنمایی علی سلیمانی تصویربرداری شده، عطا که برای قرائت فاتحه بر سر مزار نوید رفته حواسش پرت مردی می شود که بر مزار دیگری نشسته و بی تاب است.

«کیفر» کاری از گروه مجموعه های تلویزیونی شبکه دو سیماست که با محوریت عدالت طلبی و تاثیر آن بر زندگی افراد در حال تولید است.

این مینی سریال در 6 قسمت 40 دقیقه ای به روایت زندگی دو دوست می پردازد که در اوج رفاقت به واسطه اتفاقی در دو سوی ترازوی عدالت مجبور به انتخاب می شوند و هر یک به دنبال گذشته خود می گردد . در حقیقت این مینی سریال کنکاشی است در سبک زندگی دو خانواده که هرکدام در مشکلاتی غوطه ورند و با تدبیر و همدلی و آمیزهای دینی بر آن فائق می‌آیند اما…

این سریال با بازی کامبیز دیر باز در نقش جهان، امیر دژاکام در نقش عطا، فریبا کوثری در نقش نرگس و فریبا متخصص در نقش فرخنده و تیرداد کیایی، اتابک نادری، سیروس همتی، داوود شیرعلی، فریبا طالبی، مینا دلشاد، حمید شریف زاده و با حضور علی سلیمانی و محسن افشانی تولید خواهد شد.

فیلمنامه «کیفر» را حسین تبریزی و عباس مرادیان نوشته اند و از دیگر عوامل آن می توان به داوود شیرعلی مجری طرح ، رضا شیخی مدیر تصویربرداری، احمد اردلان مدیر صدابردار ی، محمدرضا قومی طراح گریم، بهاره امینی طراح صحنه و لباس ، خیرا.. تقیانی پور بازیگردان، امیر سلیم خانی برنامه ریز ، امیر فارقی دستیار اول کارگردان ، سمیه شهرابی منشی صحنه ، نادر محمدی جانشین تولید و همایون نوذر عکاس اشاره کرد.

مجموعه تلویزیونی که «کیفر» صبح شنبه ، 31 خرداد در تهران کلید خورد، برای شب‌های قدر ماه مبارک رمضان در حال تولید است و در این ایام در باکس جداگانه ای روی آنتن شبکه دو سیما می رود.

دسترسی آسان به این نوشته لینک کوتاه
QR Code For:  کیفر این روزها در بهشت زهرا