;

به نقل از رس فیلم>

به گزارش سینماپرس، آن‌گونه که مشخص شده کوئنتین تارانتینو قصد داشت نقش اصلی زن فیلم «هشت منفور» را به لارنس بدهد و حتی پیش از آغاز کار ساخت فیلم با این بازیگر دیدار کرده تا درباره احتمال حضور او در این فیلم وسترن صحبت کنند.

تارانتینو که بیشتر بازیگران «هشت منفور» را حتی پیش از نوشتن فیلمنامه‌ گلچین کرده بود در این باره به اینترتینمت‌ویکلی گفت : «من یکی از طرفداران پروپاقرص جنیفر لارنس هستم. تصور موفقیت لارنس در ایفای این نقش کار ساده‌ای بود، بنابراین با او وارد مذاکره شدم. او در آن زمان مشغول بازی در فیلم «جوی» و همزمان گرفتار تبلیغات «عطش مبارزه» بود. هیچ راهی وجود نداشت که بتواند در «هشت منفور» بازی کند.»

در نهایت این جنیفر جیسون‌لی ۵۳ ساله بود که در فیلم «هشت منفور» نقش دیزی دامرگو فراری فحاش و بد دهن را بازی کرد و البته تارانیتنو هم از اینکه یک بازیگر جوان را برای این نقش انتخاب نکرده است، راضی به نظر می‌رسد.

آخرین ساخته‌ی تارانتینو قبل از اکران به صورت گسترده در سایت‌های غیرمجاز دانلود فیلم منتشر شده است. بر اساس تحقیقات پلیس به احتمال زیاد نسخه‌ای از این فیلم که برای اندرو کوزو یکی از مدیران آلکان اینترتینمنت ارسال شده از سوی فردی ناشناس در اینترنت بارگذاری شده است. کوزو ادعا می‌کند که هرگز دی‌وی‌دی این فیلم را ندیده است.

«هشت منفور» از روز کریسمس به صورت محدود و از هشتم ژانویه‌ی ۲۰۱۶ به صورت گسترده اکران خواهد شد.

ترجمه: مهر 

نوشته: admin2
تاریخ: 4 دی 1394
بدون نظر