;

به نقل از رس فیلم>

به گزارش سینماپرس، پیش‌تولید فیلم سینمایی «۱۷۵ غواص» به کارگردانی سعید چاری از نیمه آبان ماه آغاز شده و از اواخر آذر ماه در شهرک سینمایی دفاع مقدس مقابل دوربین می رود.

سعید چاری که پروانه ساخت فیلم سینمایی «۱۷۵ غواص» را چندی پیش دریافت کرده بود قصد دارد در صورت آماده شدن این فیلم سینمایی آن را به جشنواره فیلم فجر برساند. در حال حاضر فیلمنامه «۱۷۵ غواص» روزهای پایانی بازنویسی خود را پشت سر می‌گذارد و عوامل تولید در حال انتخاب بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند.

حمید فرخ‌نژاد، سید جواد هاشمی، دانیال عبادی از جمله بازیگران «۱۷۵ غواص» هستند که برای ایفای نقش در این فیلم سینمایی انتخاب شده‌اند. پولاد کیمیایی نیز یکی دیگر از بازیگران اصلی این فیلم سینمایی است که در چند روز گذشته به این پروژه اضافه شده است. فیلم سینمایی «۱۷۵ غواص» بازیگران دیگری نیز دارد که تا چند روز آینده به این پروژه اضافه می‌شوند.

فیلمبرداری این فیلم سینمایی قرار است در تهران، شهرک سینمایی دفاع مقدس، اصفهان، مازندران و آبادان انجام شود. در حال حاضر فیلمنامه «۱۷۵ غواص» طبق نظر کارگردان و مشاوران پروژه در حال بازنویسی مجدد است تا در زمان باقی‌مانده تا آغاز فیلمبرداری، فیلمنامه کار آماده شود.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: عملیات «کربلا ۴» لو می ‌رود و بخاطر این خیانت، لشگری که فرمانده ای آن را حبیب و حاج عبدالرضا بر عهده داشتند گرفتار عراقی ها شده و زمین گیر می‌شوند. در نتیجه این حرکت همه رزمنده‌ها شهید و مجروح شدند. در این حال حاج عبدالرضا می‌خواهد نیروهایش را به عقب برگرداند اما حبیب مجروحین را تنها نمی گذارد… سال ها می‌گذرد و حبیب بر نمی‌گردد تا اینکه در سال ۹۴ پیکر حاج حبیب توسط حاج عبدالرضا که اکنون رییس تفحص است در یک گور دسته جمعی پیدا می‌شود که ۱۷۵ غواص دست بسته را که زنده به گور شده بودند به خاک وطن باز می‌گرداند…

از عوامل فیلم تاکنون حضور سعید چاری کارگردان، محمد آزادی مهربانی تهیه کننده، حسین ملکی به عنوان مدیر فیلمبرداری. ثنا صادقی فیلمنامه نویس، سید محمد پاچناری به عنوان مدیر تولید و ناصر ناصری منش مشاور پروژه قطعی شده است.


اگر در دانلود فیلم ها مشکل داشتید از طریق فرم تماس با ما لینک فیلم را ارسال کنید تا مجدد آپلود شود.


  دانلود نرم افزار اتصال پارت های 001،002 و ...

 

نوشته: admin2
تاریخ: 1 آذر 1394
بدون نظر