پنجاه قدم آخر با فروش 4 میلیون شروع شد

«پنجاه قدم آخر» با فروشی 4 میلیونی به راه افتاد

فیلم «پنجاه قدم آخر» به کارگردانی کیومرث پوراحمد که از روز جمعه 16 خردادماه اکران خود را در سینماهای تهران آغاز کرد، در روز اول اکران‌اش توانست با 10 سینما در تهران، مبلغ 4 میلیون تومان فروش داشته باشد.

این فیلم هنوز اکران خود را در شهرستان ها آغاز نکرده و به گفته سعید سعدی تهیه کننده «پنجاه قدم آخر»، این فیلم  از روز دوشنبه 19 خردادماه در شهرهای مشهد، اصفهان و شیراز اکران خود را آغاز خواهد کرد.

«پنجاه قدم آخر» به کارگردانی کیومرث پوراحمد با بازی بابک حمیدیان به سرگروهی سینما فرهنگ در 12 سینما در تهران، مشهد، شیراز، اصفهان، اهواز و رشت روی پرده رفته است.

«50 قدم آخر» ابتدا قرار بود به مناسبت سوم خردادماه و آزادسازی خرمشهر اکران عمومی شود که این اتفاق نیفتاد و فیلم با حدود 2 هفته تاخیر از 16 خردادماه نمایش داده شد.

«50 قدم آخر»‌ تازه ترین ساخته کیومرث پوراحمد است که در سی و دومین جشنواره فیلم فجر با واکنش های زیادی مواجه شد. این فیلم برای اکران عمومی با تغییرات زیادی همراه شده است.

بابک حمیدیان و طناز طباطبایی بازیگران اصلی این فیلم هستند و پوراحمد این فیلم را بر اساس طرحی از حبیب احمدزاده جلوی دوربین برد.

دسترسی آسان به این نوشته لینک کوتاه
QR Code For:  پنجاه قدم آخر با فروش 4 میلیون شروع شد