«پس از جنگ» با محوریت زندگی یک خانواده پس از جنگ به جشنواره فیلم فجر می رسد

به نقل از رس فیلم>

تهیه کننده فیلم سینمایی «قرار بعدی همانجا» در گفتگو با خبرنگار سینماپرس افزود: خوشبختانه بخش اعظمی از مرحله پیش تولید این اثر سینمایی انجام شده و بسیاری از عوامل اصلی فیلم نیز انتخاب شده اند از این رو ما به زودی و پس از انتخاب لوکیشن های اصلی این فیلم را کلید خواهیم زد و احتمالاً تا اواسط دی ماه می توانیم فیلم را به مرحله تدوین و صداگذاری برسانیم.

وی ادامه داد: «پس از جنگ» بنا به برنامه ریزی های انجام شده طی ۳۰ جلسه فیلمبرداری خواهد شد و هیچ یک از لوکیشن های آن در شهر تهران نخواهد بود چرا که خانواده ای که در داستان این فیلم حضور دارند خانواده ای شهرستانی هستند که در یکی از شهرهای نزدیک به مرز عراق زندگی می کنند.

پورهاجریان سپس از نادر فلاح، علیرضا استادی و یوسف خداپرست به عنوان بازیگران اصلی این فیلم سینمایی نام برد و اظهار داشت: تاکنون حضور پیمان عباس زاده به عنوان مدیر فیلمبرداری و علی عارفی به عنوان طراح چهره پردازی در این اثر سینمایی قطعی شده و طی روزهای آینده سایر عوامل این فیلم نیز انتخاب و اسامی آن ها در رسانه ها منتشر خواهد شد.

به گزارش خبرنگار سینماپرس نکته جالب در مورد این اثر سینمایی حضور تعداد کثیری از عوامل اصلی تله فیلم «پاییزی که گذشت» به تهیه کنندگی اصغر پورهاجریان است که به تازگی تولید آن به اتمام رسیده و تماماً در شهرستان ایلام جلوی دوربین رفته است. به نحوی که فیلمنامه نویس، تهیه کننده، کارگردان و بازیگران اصلی این تله فیلم تماماً در همین سمت ها در «پس از جنگ» نیز حضور خواهند داشت.

داستان تله فیلم «پاییزی که گذشت» به قلم سهیلا جبری اقتباسی از رمان «بنجامین» نوشته ادوارد ورتیس است و به سرگذشت آدم هایی می پردازد که در زندگی شان با مشکلاتی رو به رو شده اند ولی به مرور زمان حل شده اما کما کان تاثیر آنها در زندگی شان مشهود است.

دسترسی آسان به این نوشته لینک کوتاه
QR Code For:  «پس از جنگ» با محوریت زندگی یک خانواده پس از جنگ به جشنواره فیلم فجر می رسد