پخش دیگری از امشب تا دوشنبه

پخش دیگری از امشب تا دوشنبه

«دیگری» به کارگردانی احمد کاوری و تهیه کنندگی سعید مرادی در 5 قسمت 40 دقیقه ای ازپنجشنبه 26 تیر آغاز می شود و تا دوشنبه 30 تیر هر شب ساعت 21 روی آنتن خواهد بود.تکرار آن نیز روز بعد ساعات 8:25 و 16 خواهد بود.این در حالی است که آخرین مراحل تصویربرداری این مینی سریال همچنان ادامه دارد.
امین حیایی، سعید آقاخانی، رزیتا غفاری، سمانه پاکدل، محسن قاضی مرادی، نصرت میرعظیمی و… از جمله بازیگران این مینی سریال هستند.
این مجموعه با محوریت موضوع اهدای عضو، داستان جوانی به نام علی را روایت می کند که هم از پدر پیر خود نگهداری می کند و هم نقش موثری در زندگی خواهرش دارد. او فردی خیرخواه است. به بچه های بی سرپرست پرورشگاه سر زده و زندانیان تنها را رایگان به مقصد می رساند. تا این که در سالروز تولدش اتفاقی رخ داده و نظم زندگی اش به هم می خورد.
سایر عوامل عبارتند از: نویسنده و مشاور پروژه: محمدحسین لطیفی،ناظر کیفی: امیر بوالی، مدیر تصویربرداری: اسماعیل آقاجانی، مدیر صدابرداری: علی عدالت دوست، طراح صحنه و لباس: شهرام قدیری، طراح چهره پردازی: علیرضا جواد پور، مدیر تولید: محمد عفراوی، مدیر تدارکات: مصطفی روشن روان، مدیر مالی: ابراهیم تفرشی، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: محبوبه نظری، منشی صحنه: عالیه طاهری، مجری طرح: موسسه فرهنگی هنری سپیدار و… .
این مینی سریال درشبهای قدر جایگزین مجموعه «هفت سنگ» شده است.

دسترسی آسان به این نوشته لینک کوتاه
QR Code For:  پخش دیگری از امشب تا دوشنبه