پایان کار دزدان خانه پیرزن

پایان کار دزدان خانه پیرزن

تصویربرداری فیلم ویدئویی «دزد خانه پیرزن» به تهیه کنندگی محمدرضا جهانگیرتاج و کارگردانی محسن ربیعی به تازگی در لوکیشنی واقع در تهرانپارس به پایان رسیده و هم اکنون مراحل فنی آن در حال انجام است. محسن ربیعی خود تدوین و صداگذاری را برعهده دارد تا فیلم هر چه زودتر از شبکه نمایش خانگی عرضه شود.
علی صادقی، نگین معتضدی، محمد فیلی، محمدرضا جهانگیرتاج، سمانه جلالی، یرو سل و کیانوش گرامی همراه با هنرمند نوجوان علی جهانگیرتاج بازیگران اصلی این تله فیلم هستند.

در خلاصه داستان «دزد خانه پیرزن» با مضمونی کمدی آمده: علی نقی پس از سال ها دوری از ایران، به کشور بازمی گردد و برای اثبات واقعه ای در گذشته در خصوص اولین عشقش، مجبور به نقشه کشیدن و اجرای نقشه هایش می شود، اما هر بار نقشه هایش نقش بر آب می شود تا اینکه… .
سایر عوامل اصلی این پروژه عبارتند از: نویسندگان: مرجان حق پرست، مریم قنبری، مدیر تصویربرداری: علی بیک زاده، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: نرجس ابراهیمی، صدابردار: مهدی افجه، مدیر تولید: محمد اطهری، جانشین تولید و مدیر تدارکات: محسن منیعی، طراح صحنه و لباس: خزان افوضی، طراح گریم: حانیه طاری، منشی صحنه: هدیه عباسی، دستیاران کارگردان: مرجان حق پرست, ایمان قیدی، عکاس: فرهاد نجداد.

دسترسی آسان به این نوشته لینک کوتاه
QR Code For:  پایان کار دزدان خانه پیرزن