;

تدوین جامه داران

این فیلم هم اکنون توسط حسن حسن دوست تدوین می‌شود و برای حضور در سی و سومین جشنواره  فیلم فجر آماده خواهد شد و می‌توان گفت تا کنون شصت درصد از تدوین این فیلم توسط او به پایان رسیده است.

تهیه‌کننده فیلم «برف روی کاجها» درباره زمان نهایی اکران قطعی فیلم «آذر، شهدخت، پرویز و دیگران» به کارگردانی بهروز افخمی که وی تهیه‌کننده آن است، عنوان کرد: با برنامه‌ریزی های انجام شده قرارداد اکران این فیلم در گروه سینمایی فرهنگ بسته شده و این فیلم همزمان با عید سعید فطر در این گروه اکران خواهد شد.

وی درباره وضعیت نهایی اکران فیلم «سایه روشن» به کارگردانی فرزاد موتمن نیز گفت: این فیلم به تازگی موفق به اخذ پروانه نمایش شده است و تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا بتوانیم در فصل مناسبی این فیلم را اکران کنیم. صحبت‌هایی مبنی بر اکران این فیلم در کارگروه «هنر و تجربه» به میان آمده است و هنوز هیچ چیز قطعی نیست.

«جامه‌دران» به کارگردانی حمیدرضا قطبی موضوعی اجتماعی دارد و براساس یکی از رمان‌های ناهید طباطبایی که به همین نام نوشته شده است، ساخته می‌شود. «جامه دران» نخستین فیلم حمید قطبی به تهیه کنندگی سید جمال جمال ساداتیان است که این فیلم برای حضور در سی و سومین جشنواره فیلم فجر آماده خواهد شد.

داستان فیلم سه اپیزودی «جامه‌دران»، درباره زنی به نام شیرین است که در مراسم ختم پدرش به روابط جدیدی در زندگی او پی می‌برد و حقایقی تازه را کشف می‌کند.

مهتاب کرامتی، مصطفی زمانی،‌ پگاه آهنگرانی، افسر اسدی، محمود بهروزیان، فرزانه نشاط‌خواه و الهام نامی از بازیگران این فیلم هستند.


اگر در دانلود فیلم ها مشکل داشتید از طریق فرم تماس با ما لینک فیلم را ارسال کنید تا مجدد آپلود شود.


  دانلود نرم افزار اتصال پارت های 001،002 و ...

 

نوشته: admin2
تاریخ: 22 خرداد 1393
يك نظر