;
جرمی رنر بازیگری که امروز از شهرتی جهانی برخوردار است، در روزگار تنگدستی نه آب داشت نه برق.

 به گزارش سینماخبر،جرمی رنر که امروز از چهره‌های مشهور هالیوود است و با مجموعه فیلم‌های بزرگ اکشن «انتقام‌جویان» و «ماموریت غیرممکن» جایگاهی ویژه به دست آورده، مثل خیلی از بازیگران بزرگ، کارش را از پایین پایین شروع کرد.
او می گوید حتی وقتی در آغاز راه بازیگری بود و تلاش می‌کرد تا خودش را تثبیت کند، سقفی بالای سرش نداشت. رنر و یکی از دوستان خانوادگی اش کار نوسازی خانه‌ها در لس آنجلس را در سال 2002 شروع کردند و در حین تعمیرات در همین خانه‌ها زندگی می‌کردند. در آن زمان رنر فعالیت‌هایی را در عرصه تلویزیون شروع کرده بود اما درآمدی نداشت که بتواند به آن اتکا کند.
جرمی رنر درباره آن دوره می‌گوید: پول‌هایمان را روی هم گذاشتیم و یک خانه خریدیم تا نوسازی اش کنیم. تا این که یک نفر پیدا شد و تقریبا دو برابر پولی را که بابت آن هزینه کرده بودیم به ما پیشنهاد کرد. بعد پول را برداشتیم و توانستیم یک خانه دیگر بخریم و کارهای لازم را در آن انجام دهیم. در سال 2012 رنر در یک مصاحبه گفت دوستش یک خانه متعلق به نیمه قرن را به قیمت 659 هزار دلار خرید و توانست پس از تعیمرات آن را 900 هزار دلار بفروشد.
این دو از آن زمان 16 خانه را بازسازی کردند و تمرکز کارشان روی خانه های اطراف لس‌آنجلس بود که از اوایل دهه 1920 کاری در آنها برای تعمیرات صورت نگرفته بود. این دو دوست با همکاری هم توانستند اندوخته بانکی خوبی فراهم کنند و موسسه «آرت دکو» را که برای توسعه کارشان در سال 2007 به مبلغ 7 میلیون دلار خریده بودند، در سال 2013 به قیمت 24 میلیون دلار فروختند.

بانی فیلم  به نقل از آسوشیتدپرس

  

نوشته: admin2
تاریخ: 15 آبان 1394
بدون نظر