نوازنده سابق ارکستر سمفونیک و تولید دومین آلبوم پاپ

تولید دومین آلبوم امید حاجیلی

نوازنده سابق ارکستر سمفونیک تهران در این‌باره گفت: اجرا در بندرعباس به دلیل حضور مردم خونگرم و پرشورش، همیشه جذاب است و معمولاً کنسرت‌هایی که در این شهر برگزار می‌شود، برنامه‌های‌خاطره‌انگیزی از آب در می‌آید.
او ادامه داد: تابستان سال گذشته در این شهر کنسرتی برگزار کردم که خاطره شیرینی برایم رقم زد و از این رو انگیزه بالایی برای تجدید این خاطره در میان مردم هنردوست هرمزگان دارم.
این نوازنده ترومپت که تجربه همکاری با گروه‌های مختلف را در کارنامه خود دارد، مشغول تولید دومین آلبوم رسمی خود است که در این باره توضیح داد: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، کار روی آلبوم و برگزاری کنسرت‌ها را به صورت همزمان دنبال می‌کنیم. آلبوم دوم نیز با دقت و جدیت در دست تولید است و در حال حاضر ترانه‌های آن برای طی مراحل اداری و کسب مجوز به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارسال شده است.
وی همچنین در خصوص کنسرت سوم تیر ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران اظهار کرد: کنسرت سوم تیر در تهران، احتمالاً آخرین کنسرت من پیش از انتشار آلبوم جدید خواهد بود. از آنجایی که می‌خواهم همیشه اجراهایم برای مخاطبین تازگی و تفاوت داشته باشد، علاوه بر تغییراتی که در سازبندی‌ها و اعضای گروه صورت می‌گیرد، پیش از کنسرت‌ها قطعاتی را به صورت تک‌آهنگ منتشر می‌کنم تا با قطعات جدید برای کنسرت آماده شویم.
در همین راستا، حاجیلی به زودی نسخه جدیدی از قطعه «بی اختیار» را منتشر خواهد کرد.
بنا بود این قطعه که در نخستین آلبوم وی با نام «آلگرو» منتشر شده بود، با همخوانی زنده‌یاد ناصر عبداللهی به اجرا در آید که این امر محقق نشد و حاجیلی که مدتی رهبری ارکستر «ناصریا» را بر عهده داشت، از این مسئله به عنوان یکی از حسرت‌هایش یاد می‌کند.
بر اساس این گزارش، حاجیلی در روزهای 21 و 22 خرداد ماه 1393 در تالار آوینی بندرعباس روی صحنه می‌رود.

دسترسی آسان به این نوشته لینک کوتاه
QR Code For:  نوازنده سابق ارکستر سمفونیک و تولید دومین آلبوم پاپ