;

به نقل از رس فیلم>

به گزارش سینماپرس، محمدحسین قاسمی و ابوذر پورمحمدی که با فیلم «شیار ۱۴۳» در سی و دومین جشنواره فیلم فجر حضور داشتند چندی پیش فرم درخواست حضور در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر را برای فیلم «نفس» به کارگردانی نرگس آبیار پر کردند و همچنین این فیلم برای بازبینی هیات انتخاب به دفتر جشنواره فیلم فجر فرستاده شد.

فیلم سینمایی «نفس» زندگی خانواده ای بین سال‌های ۵۷ تا ۶۰ را روایت می کند.

همچنین محمد حسین قاسمی و داریوش دالوند انیمیشن سینمایی «ناسور» به کارگردانی کیانوش دالوند را تولید و چندی پیش فرم درخواست حضور در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر را پر کردند و نسخه‌ای از اثر برای بازبینی هیات انتخاب تحویل دبیرخانه جشنواره فیلم شده است.

انیمیشن سینمایی «ناسور» با موضوع روز عاشورا و حماسه امام حسین (ع) و یاران ایشان ساخته شده و در حال حاضر مراحل دوبله را با مدیریت حمید آشتیانی پور سپری می کند.

همچنین فیلم سینمایی «آبجی» به کارگردانی مرجان اشرفی زاده از دیگر فیلم هایی است که قاسمی با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی تولید کرده است.

این فیلم یک اثر مادرانه است که نخستین تجربه مرجان اشرفی زاده در عرصه ساخت فیلم بلند سینمایی به شمار می رود. فیلم «آبجی» آخرین مراحل ساخت موسیقی و صداگذاری را پشت سر گذاشته و نسخه‌ای از آن تحویل دفتر جشنواره فیلم فجر شده است.


اگر در دانلود فیلم ها مشکل داشتید از طریق فرم تماس با ما لینک فیلم را ارسال کنید تا مجدد آپلود شود.


  دانلود نرم افزار اتصال پارت های 001،002 و ...

 

نوشته: admin2
تاریخ: 25 آذر 1394
بدون نظر