ميکروفون خوانندگي به دست طنازان تلويزيون افتاد!

ميکروفون خوانندگي به دست طنازان تلويزيون افتاد!

بيش از 30 درصد از مراحل تصويربرداري مجموعه تلويزيوني «سيگنال موجود است» به کارگرداني مهدي مظلومي پشت سر گذاشته شده و در استوديويي از خيابان سبلان ادامه دارد.
مسعود فرخنده طينت تهيه کننده اين مجموعه تلويزيوني درباره آخرين وضعيت پروژه گفت: تصويربرداري سريال در استوديويي در خيابان سبلان ادامه دارد و بازيگراني که بيشترين بازي را در اين لوکيشن دارند، سيامک انصاري، علي صادقي، آناهيتا همتي، اميد روحاني و محمود بصيري هستند.
وي افزود: اين سريال از سوم خردادماه به مناسبت سالروز آزادسازي خرمشهر کليد خورد و اکنون 30 درصد آن تصويربرداري شده است. تاکنون در لوکيشن هاي مختلفي از جمله خانه پرهام در خيابان وفامنش، استوديويي زيرزميني حوالي فاطمي، هتل شيان ضبط داشته ايم و يکسري سکانس ها هم خياباني بوده اند که حوالي شهرک غرب برداشت کرديم.
تهيه کننده مجموعه هاي «سيام و تيام» و «بچه هاي بوستان» در پاسخ به اين که با توجه به مضمون قصه براي تصويربرداري به خارج از کشور نيز سفر خواهيد کرد يا نه، ادامه داد: طراح صحنه سريال زحمت زيادي کشيده و مکان هايي را پيدا کرده‌ که به لحاظ تصويري به لوکيشن هاي خارجي نزديک است. گروه براي تصويربرداري به کشورهاي خارجي نمي رود، اما ممکن است در صورت نياز به يکي از کشورهاي حاشيه خليج فارس يا اروپا برويم و نماهايي عمومي از اين کشور ضبط کنيم، اما دکوري بزرگ براي طراحي شبکه هاي خارجي ساخته ايم که در داستان به اصطلاح استوديوهاي شبکه هاي ماهواره اي است.
مجموعه تلويزيوني سيگنال موجود است کاري ازگروه اجتماعي شبکه سه سيماست که به تهيه کنندگي مسعود فرخنده طينت در 26 قسمت 40 دقيقه اي توليد مي شود.
سيامک انصاري، مهران غفوريان، علي صادقي، لاله صبوري، مرضيه صدرايي، آناهيتا همتي، محمود بصيري، حامد وکيلي، اميد روحاني گروه بازيگران اصلي اين سريال را تشکيل مي دهند. داستان اين سريال درباره جواني به نام پرهام است که سوداي خوانندگي در سر دارد اما در هيچ کدام از سبک هاي موسيقي به موفقيت دست پيدا نمي کند. بنابراين به تشويق دو تن از دوستان خود تصميم مي گيرد که براي خوانندگي به خارج از کشور سفر کند.
طرح اين مجموعه توسط علي مسعودي نوشته شده است و ادامه نگارش آن را اکبر روح برعهده دارد. همچنين امير برادران نيز در ادامه به گروه نويسندگان سريال مي پيوندد.
برخي ديگر از عوامل اين سريال عبارتند از: مدير تصويربرداري: محمد کاظمي، مدير صدابرداري: سيامک نيازي، طراح صحنه و لباس: فروزان جليلي فر، مدير توليد: ناصر هاديان فر، مدير تدارکات: مرتضي کريمي، مجري طرح: داريوش سهرابي، دستيار کارگردان و برنامه ريز: کيوان جمالي و… .

دسترسی آسان به این نوشته لینک کوتاه
QR Code For:  ميکروفون خوانندگي به دست طنازان تلويزيون افتاد!