;

به نقل از رس فیلم>

به گزارش ستاد خبری نهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران، با اعلام دبیرخانه این دوره از جشنواره ، مهلت ارسال آثار هنرمندان متقاضی شرکت در بخش رقابتی تمدید شد.

موسیقی پارس: بر اساس برنامه ریزی های  صورت گرفته تمامی هنرمندانی که مایل به شرکت در بخش رقابتی نهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران هستند می توانند تا تاریخ یکشنبه پانزدهم آذر ماه آثار خود را بر اساس شرایط مندرج در فراخوان به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

علاقه مندان برای شرکت و اطلاع از جزییات فراخوان نهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران می توانند به آدرس اینترنتی www.music.farhang.gov.ir مراجعه کنند. این در حالی است که دبیرخانه جشنواره با شماره تلفن ۶۶۷۲۱۱۷۰ آماده پاسخگویی به سوالات احتمالی هنرمندان متقاضی است.

نهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران با اهداف حفظ و انتقال ویژگی های آیینی موسیقی نواحی ایران به آیندگان، پاسداری از نغمات قدیمی و مواریث معنوی و سجایای برین نهفته در این موسیقی  و فراهم سازی بستر مناسب برای به دست آوردن بازمانده های موجود و احیاء انواع فرم های اجرایی موسیقی نواحی ایران همزمان با فرا رسیدن ایام میلاد فرخنده حضرت محمد (ص) ،  امام جعفرصادق(ع) و هفته وحدت از چهارم تا هفتم دی ماه سال جاری به دبیری ایرج نعیمایی در کرمان برگزار می شود.

منبع: موسیقی پارس

مطالب مرتبط
اگر در دانلود فیلم ها مشکل داشتید از طریق فرم تماس با ما لینک فیلم را ارسال کنید تا مجدد آپلود شود.


  دانلود نرم افزار اتصال پارت های 001،002 و ...

 

نوشته: admin2
تاریخ: 2 آذر 1394
بدون نظر