;

به نقل از رس فیلم>

به گزارش سینماپرس، مهدی حقیقی دبیر نخستین جشنواره بین‌المللی فیلم محمد (ص) «پیامبر صلح» گفت: تاکنون هزار و ۷۹۶ اثر در دبیرخانه جشنواره به ثبت رسیده است. این آثار در قالب بخش‌های مختلف جشنواره شامل فیلم‌های کوتاه، مستند، نماهنگ و کلیپ، فیلمنامه به دبیرخانه ارسال شده است و اغلب آثار برای بخش ویژه و اصلی جشنواره یعنی بخش ۱۱۴ ثانیه‌ای شرکت کردند.

وی ادامه داد: این در حالی است که برغم اتمام مهلت دریافت آثار همچنان، تقاضا برای شرکت در جشنواره ادامه دارد و از آن جایی که برخی از فیلمسازان آثارشان را فقط برای ارائه در این جشنواره و با موضوع پیامبر صلح آماده کرده‌اند شورای برگزاری تصمیم گرفت همچنان، پذیرای آثار متقاضی در این حرکت هنری و معنوی باشد.

دبیر جشنواره بین‌المللی فیلم محمد (ص) «پیامبر صلح» با اشاره به تنوع مضمونی آثار رسیده آمار بخش‌های مختلف جشنواره را به این ترتیب اعلام کرد: در بخش‌های داخلی جشنواره در مجموع یک هزار و ۱۳ اثر تاکنون در دبیرخانه ثبت شده که شامل ۳۱۱ فیلم برای بخش ۱۱۴ ثانیه ای، ۱۹۴ عنوان فیلمنامه و ۵۰۹ اثر در بخش‌های کوتاه و مستند و کلیپ تا ۳۰ دقیقه است. همچنین، برای بخش‌های مختلف بین‌الملل ۷۸۳ اثر دریافت شده که شامل: ۲۰۷ اثر ۱۱۴ ثانیه‌ای و بقیه برای بخش‌های کوتاه و مستند و کلیپ رسیده است.

وی تاکید کرد: کلیه آثار متقاضی در جشنواره هم اکنون در حال ارزیابی و انتخاب توسط هیات‌های کارشناسی هستند و بنابه تصمیم شورای سیاستگذاری مقرر شد داوری آثار منتخب و برگزاری آیین اختتامیه جشنواره در زمانی دیگری صورت گیرد که پیش‌بینی ما به دلیل موضوعیت و مناسبت، عید مبعث حضرت رسول اکرم (ص) است.

جشنواره بین‌المللی فیلم محمد (ص) «پیامبر صلح» به همت معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری سازمان‌ها و مراکز مختلف کشور برگزار می شود.


اگر در دانلود فیلم ها مشکل داشتید از طریق فرم تماس با ما لینک فیلم را ارسال کنید تا مجدد آپلود شود.


  دانلود نرم افزار اتصال پارت های 001،002 و ...

 

نوشته: admin2
تاریخ: 5 دی 1394
بدون نظر