به نقل از رس فیلم>

به گزارش سینماپرس، سه منتقد سینمایی روزنامه نیویورک تایمز شامل «مانولا دارگیس»، «استفان هولدن» و «ای.اُ.اسکات» اسامی برترین‌های سینما در سال ۲۰۱۵ میلادی را اعلام کردند.

این فهرست شامل حدود ۵۰ فیلم است که اسامی سه فیلم سینمایی «دختر بچگی»، «بیگ شورت» و «کارول» در فهرست هر سه منتقد قرار دارند.

«دختربچگی» یک فیلم فرانسوی به کارگردانی «سلین سیاما» است و «بیگ شورت» به کارگردانی «آدام مک‌کی» و با بازی «کریستین بل» و «استیو کارل»، یکی از فیلم‌هایی است که نامش در تعداد زیادی از گمانه‌زنی‌های جوایز اسکار موجود است.

فیلم سینمایی «کارول» با بازی «کیت بلانشت» نیز که اخیرا در چند بخش مختلف از جمله بخش بهترین درام سینمایی از مجموعه جوایز گلدن گلوب نامزد جایزه اسکار شده است، یکی از فیلم‌های مشترک موجود در فهرست گمانه‌زنی‌های جوایز اسکار است.

پس از سه فیلم «دختر بچگی»، «کارول» و «بیگ شورت»،اسامی فیلم‌های «مکس دیوانه»، «مربی مهد»، «اسپاتلایت»، «بیرون درون» و «آنومالیشا» به طور مشترک در فهرست فیلم‌های برگزیده دو منتفد نیویورک تایمز به چشم می‌خورد.

از دیگر فیلم‌های مشهور و موفقی که در فهرست برگزیده‌های روزنامه نیویورک تایمز قرار گرفته‌اند،می‌توان به فیلم‌های «هشت نفرت‌انگیز»، «پل جاسوس‌ها»، «تمبوکتو»، «۴۵ سال»، «مریخی»، «سرید» و مستند «چهره سکوت» اشاره کرد.


اگر در دانلود فیلم ها مشکل داشتید از طریق فرم تماس با ما لینک فیلم را ارسال کنید تا مجدد آپلود شود.


  دانلود نرم افزار اتصال پارت های 001،002 و ...

 

نوشته: admin2
تاریخ: 24 آذر 1394
بدون نظر