معراجی ها و کیفر و 39 هفته می آیند

نشست خبری معرفی ویژه برنامه‌های دفاع مقدس سیما صبح امروز دوشنبه 17 شهریور با حضور محمدمهدی قاسمی دبیر پروژه دفاع مقدس سیما و مدیر شبکه آموزش و اهالی رسانه در ساختمان سیما در حال برگزاری است.

قاسمی در این نشست در تشریح جزئیات ویژه برنامه‌های دفاع مقدسی سیما با بیان اینکه هر شبکه در این هفته یک برنامه شاخص و جریان‌ساز دارد، اظهار کرد: شبکه یک سریال «معراجی‌ها» به کارگردانی مسعود ده‌نمکی را برای پخش در این هفته در نظر گرفته است. شبکه دو نیز سریال «کیفر» به کارگردانی حسین تبریزی را در جدول پخش خود پیش بینی کرده است. ضمن اینکه شبکه 5 سریال «39 هفته» را پخش خواهد کرد که داستان آزندگی همسر یک رزمنده را نمایش خواهد داد.

دبیر پروژه دفاع مقدس سیما با اشاره به شعار سیما در هفته دفاع مقدس بیان کرد: شعار و گفتمان ما در آن هفته «ایستادگی دیروز، عزت امروز و تعالی فردا است» خواهد بود و از جمله اهداف و راهبردهای ما در این هفته تبیین اصول و مبانی دفاع مقدس و همچنین تبیین نقش ولایت فقیه، قومیت‌ها، زنان، وحدت ملت و دولت است.

قاسمی در تشریح دیگر برنامه های شبکه‌های مختلف عنوان کرد: 7 تله فیلم از شبکه‌های مختلف پخش می‌شود و شبکه سه جشنواره فیلم‌های سینمایی را با این مضمون برگزار می‌کند که این فیلم‌ها در حال خریداری است. همچنین شبکه چهار برنامه «گفتگوهای تنهایی» کاری از رامین ملکی موسوی به صورت ویژه گفتگوهایی با سران و فرماندهان دفاع مقدس خواهد داشت و شاید چند تله تئاتر هم در این روزها به پخش برسد.

وی ادامه داد: عوامل برنامه «قند پهلو» در شبکه آموزش که به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود در این ایام برنامه ترکیبی «لبخند بزن رزمنده» یا «وضعیت خنده» را دارند.

قاسمی از دیگر برنامه‌های شبکه‌های سیما نام برد و اعلام کرد: شبکه قرآن هم قرار است در این راستا سری جدی «ضیافت» را که پیش از این در ماه مبارک رمضان پخش می‌شد، روی آنتن ببرد. همچنین شبکه مستند مجموعه «ما نیز روزگاری»، شبکه پویا انیمیشن «همسنگران»، شبکه افق مستند جذاب «نیمه خاموش» و سیمافیلم نیز سه تله فیلم به علاوه مستند «بعد از تو» را برای پخش دارند.

دبیر پروژه دفاع مقدس سیما در پایان با اشاره به تمام برنامه‌هایی که از شبکه‌های مختلف سیما به پخش خواهند رسید، گفت: در کل در هفته دفاع مقدس ما 3 سریال، هفت تله فیلم، 38 مستند، 71 برنامه ترکیبی، 18 برنامه گفتگومحور، 12 نماهنگ، هفت فیلم سینمایی، هفت پویانمایی و پنج تله تئاتر داریم.


اگر در دانلود فیلم ها مشکل داشتید از طریق فرم تماس با ما لینک فیلم را ارسال کنید تا مجدد آپلود شود.


  دانلود نرم افزار اتصال پارت های 001،002 و ...

 

نوشته: admin2
تاریخ: 17 شهریور 1393
بدون نظر