مرد نقش های منفی بالیوود هم همبازی محمدرضا گلزار شد

به نقل از رس فیلم :

 

«گلشن گروور» مرد نقش های منفی سینمای بالیوود پس از «دیا میرزا» دومین بازیگر سینمای هند است که با عقد قرارداد به پروژه سینمایی «سلام بمبئی» پیوست و با محمدرضا گلزار همبازی شد.

« گروور » که بعنوان بازیگر  در بیش از چهارصد فیلم حضور داشته،این رکورد بازی  را تاکنون در  سینمای هند از آن خود کرده و در سال 2015 نیز در 9 فیلم جلوی دوربین رفته است و طی سالهای اخیر نیز  توانست جایزه بهترین نقش منفی را از سینمای بالیوود به دست آورد.

پتانسیلی که در هنر و بازی این بازیگر سینمای هند نهفته باعث شد تا عوامل «سلام بمبئی» برای انتخاب نقش منفی ، به سراغ «گروور» بروند که در سینمای بالیوود  به «بدمن»فیلم های هندی معروف است.

فیلم « beeba boys» با بازی «گلشن گروور»هفته گذشته در فستیوال لندن حضور داشت.

پروژه مشترک سینمای ایران  وهند این روزها در پیش تولید به سر می برد و طبق برنامه ریزی های انجام شده قرار است «سلام بمبئی » به کارگردانی «قربان محمدپور» نیمه دوم نوامبر در شهر «بمبئی » هند جلوی دوربین برود.

تاکنون حضور «محمدرضا گلزار» ، «دیا میرزا» و« بهروز چاهل»  بعنوان بازیگر در پروژه سینمایی «سلام بمبئی» قطعی شده است .

همچنین «عبدالله اسکندری» ، «مجید میرفخرایی »، «علیرضا علویان »، «حسن پویا » بعنوان بهترین عوامل ایرانی  با این فیلم همکاری می کنند.    

برخی از عوامل فیلم :  نویسنده و کارگردان : قربان محمدپور ، تهیه کننده : جوادنوروزبیگی ،تهیه کننده هند : پهلاج نیهالانی، آهنگساز :دلشاد شیخ، خواننده :سونو نیگام،طراح چهره پردازی : عبدالله اسکندری، طراح صحنه و لباس : مجیدمیرفخرایی ،صداگذار:علیرضا علویان،مدیرفیلمبرداری: حسن پویا، دستيار كارگردان: رضا شکرالله ،مدیرتولید در ایران : حسین بشگرد،مدیرتولید در هند : فرزاد پاک،پخش در سینماهای هند : موشن پیکچر، پخش در کشورهای اسکاندیناوی : نصرالله قریشی،عکاس:حبیب مجیدی، مشاور رسانه ای و مدیرکمپین تبلیغاتی :محسن سرافراز

 


منبع: میزان

 

منبع : نقد فارسی

دسترسی آسان به این نوشته لینک کوتاه
QR Code For:  مرد نقش های منفی بالیوود هم همبازی محمدرضا گلزار شد