مدیران پیشکسوت سالن‌های سینما تقدیر شدند

به نقل ازرس فیلم:

به گزارش سینماپرس، چهارمین جشن بزرگداشت پیشکسوتان مدیریت سالن‌های سینما عصر امروز با حضور پیشکسوتان سالن‌دار سینما و همچنین فرهاد توحیدی، سیدمهدی خادم و ابراهیم مختاری در مجتمع فرهنگی اسوه برگزار شد.

در ابتدای مراسم، کامران ملکی که اجرای آن را برعهده داشت بعد از قرائت قرآن و پخش سرود ملی به روی صحنه حاضر شد و ابراز خرسندی کرد که وی را برای اجرای این مراسم انتخاب کرده‌اند.

ملکی در ادامه از سیدمهدی خادم عضو هیأت مدیره خانه سینما و عضو شورای مرکزی انجمن مدیریت سالن‌های سینمایی دعوت کرد تا برای اهدای لوح تقدیر به روی سن حاضر شود.

در ادامه این مراسم که اسامی به ترتیب کسوت خوانده می‌شد مدیران پیشکسوت سالن‌های سینمایی حاضر شدند.

سپس سیدمهدی خادم در ادامه برنامه طی سخنانی کوتاه پیشکسوتان سالن‌های سینما را را مورد اشاره قرار داد و گفت: قدم بر دیدگان ما نهادید از اینکه در جمع اعضای مدیریت سالن‌های سینما هستیم بسیار خوشحالیم وقتی افراد از مرز سالمندی می‌گذرند احساس قریبی وجود دارد اما امروز، روز تقدیر است. خوشحالیم که در کنار شما هستیم و بودن‌تان مایه دل‌خوشی ما است.

در ادامه مراسم، ابراهیم مختاری رئیس هیأت مدیره خانه سینما برای اهدای لوح تقدیر به روی صحنه حاضر شد و اظهار داشت: خوشحالم که در جمع شما هستم بهره‌برداری نهایی از یک فیلم در سالن‌های سینما توسط شما صورت می‌گیرد. امیدوارم که فیلم داشته باشم تا از خدمات شما بهره ببرم.

ابتدا محمد عطاخان که آخرین فعالیتش در مدیریت سینما آسیا بود به روی صحنه حاضر شد و لوح تقدیر خود را دریافت کرد.

وی طی سخنانی کوتاه گفت: دوستانی از من لایق‌تر در جمع حضور داشتند که زودتر به روی صحنه بیایند اما من اینگونه شرمنده شدم.

در ادامه از بهزاد کریمی یکی دیگر از مدیران سالن‌های سینما تقدیر شد که وی جمع حضور نداشت و برادرزاده‌اش لوح تقدیر وی را دریافت کرد.

همچنین در ادامه فرهاد توحیدی رئیس پیشین هیأت مدیره خانه سینما برای اهدای لوح تقدیر حاضر شد و طی سخنانی گفت: افتخار می‌کنم که در جمع شما هستم همه تلاش‌هایی که دوستان انجام می‌دهند در سالن‌های سینما دیده می‌شود. اگر بهترین فیلم‌ها با کیفیت نازل نمایش داده شود قطعاً مخاطب خاطره خوبی را از سینما نخواهد داشت. شرایط نور، صدا و سایر موارد که مربوط به نمایش فیلم در سالن سینما است توسط دوستان می‌توان تا حد امکان کنترل شود.

وی در ادامه افزود: خاطرات ما با سالن‌های سینما است و شخصاً از بسیاری از سینماها خاطرات زیادی دارم و فیلم‌های زیادی را در آنجا دیده‌ام. جمع حاضر خاطره‌سازان ما هستند که خودشان خاطره شده‌اند.

در ادامه مراسم از پرویز غفاری قدردانی شد و به وی لوح یادبودی نیز اهدا شد.

سیروس یگانه که آخرین فعالیتش در سینما آفریقا بود به روی صحنه حاضر شد و لوح تقدیر خود را دریافت کرد.

حمید دهقان‌پور فرد دیگری بود که برای اهدای لوح بر روی سن حاضر شد و عباس سیف‌الهی برای دریافت لوح خود به روی سن آمد. همچنین حسن ثمودیان فرد دیگری بود که مورد تقدیر قرار گرفت.

در ادامه این مراسم شهره لرستانی بازیگر سینما و تلویزیون برای اهدای لوح‌های بعدی به روی سن آمد که طی جملاتی کوتاه گفت: از ۵ سالگی آرزو داشتم که سینما داشته باشم و از کودکی عاشق پرده جادویی سینما هستم.

رضا شاهواروقی  و سیدضیاءالدین محمدی افراد دیگری بودند که از آنها تقدیر به عمل آمد.

در پایان مراسم از ۳ نفر از مدیران سالن سینما دعوت شد که به روی صحنه حاضر شوند و همچنین ناصر عنصری قائم مقام خانه سینما به جمع آنان پیوست تا از فریبرز قطبی تقدیر ویژه به عمل آورند.

همچنین در انتهای این برنامه همه پیشکسوتان مدیریت سالن‌های سینما به روی صحنه حاضر شدند و عکس یادگاری گرفتند.

دسترسی آسان به این نوشته لینک کوتاه
QR Code For:  مدیران پیشکسوت سالن‌های سینما تقدیر شدند