«لاك قرمز» با مسعود كرامتی و بهنام تشكر به كوچه‌های ظفر رسید

به نقل از رس فیلم>

به گزارش سینماپرس، عوامل «لاك قرمز» به كارگردانی سید جمال سیدحاتمی و تهیه كنندگی كامران مجیدی پس از فیلمبرداری سكانس های مربوط به شهربازی با حضور مسعود كرامتی و پردیس احمدیه در حال حاضر كار را در منطقه ظفر ادامه می دهند اما بهنام تشكر و مسعود كرامتی سكانس های پایانی خود را در این پروژه پشت سر گذاشته و از دوربین «لاك قرمز» خداحافظی كردند.

در حال حاضر بیش از ٧٠ درصد فیلمبرداری این اثر در لوكیشن های مختلف به پایان رسیده و تدوین آن نیز همزمان توسط حمید نجفی راد در حال انجام است تا نسخه ابتدایی برای بازبینی به دبیرخانه سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر برسد.

«لاک قرمز» به عنوان اولین فیلم بلند سینمایی سید جمال سیدحاتمی از مضمونی اجتماعی برخوردار است و در آن بازیگرانی چون پانته آ پناهی ها، پردیس احمدیه، مسعود كرامتی، بهنام تشكر و رسول نقوی به ایفای نقش پرداخته اند.

در خلاصه داستان این فیلم سینمایی آمده است: دخترک تازه به انگشتانش لاک زده بود که روزگار صورتش را نقاشی کرد.

از دیگر عوامل این فیلم می‌توان به مدیر فیلمبرداری: محمدرضا سکوت، نویسنده: امیر عبدی، مجری طرح: حسین فرضی‌زاد، طراح صحنه و لباس: مرتضی پورحیدری،  طراح گریم: ایمان امیدواری، مدیر صدابرداری: مجید هاشمی‌پور، برنامه‌ریز: علی جودی، طراح و سازنده عروسک: حمیده مقدسی، عکاس: علی حمیدنژاد، مدیر تدارکات: اکبر کاظمی، دستیار تهیه: احسان وحید و مشاور رسانه‌ای و مدیر روابط عمومی: میثم محمدی اشاره کرد.

سیدحاتمی پیش از این فیلم‌های تلویزیونی «بچه‌های ابری»، «انگشتر» و «اوقات مشتر

دسترسی آسان به این نوشته لینک کوتاه
QR Code For:  «لاك قرمز» با مسعود كرامتی و بهنام تشكر به كوچه‌های ظفر رسید