«فی مدت معلوم» هفتاد میلیونی شد/ پیشتازی «محمد رسول الله» و «شاهزاده روم» در گیشه کم رونق سینما

به نقل از رس فیلم>

به گزارش سینماپرس، «حکایت عاشقی» و «مدت معلوم» در هفته جاری به چرخه اکران اضافه شدند که شاید بتواند مرهمی بر زخم گیشه کم رونق این روزهای سینمای ایران باشند.

فروش فیلم «فی مدت معلوم» در ۲۲ سالن سینما به نمایش درآمده که این فیلم سینمایی روز چهارشنبه با فروش۲۲ میلیون و پنج شنبه با فروش ۵۱ میلیون تومان شروع خوبی داشته و در کل به فروش ۷۳ میلیون تومان دست یافته است. در هفته جاری در شهرستان ها اکران خواهد شد.

فیلم «چهارشنبه۱۹ اردیبهشت»  به کارگردانی وحید جلیلوند نیز در تهران با ۲ سالن سینما  به فروش ۴۲۰ میلیون تومان و در شهرستان به فروش ۱۴۰ میلیون تومان دست یافت

همچنین فیلم «چهارشنبه خون به پا می شود» با در اختیار داشتن یک سالن سینما در تهران نمایشش ادامه دارد و فروش آن در تهران به ۱۶۵ میلیون تومان رسید.

فیلم سینمایی «محمد رسول‌الله(ص)» که همچنان بر پرده اکران قرار دارد  در تهرن با در اختیار داشتن ۹ سالن شب گذشته به فروش ۱۸ میلیون و ۸۰۰ میلیون تومان دست یافت و پیش بینی می شود که با احتساب فروش امشب (جمعه) فروش کل فیلم ۱۵ میلیارد تومان را رد می‌کند.

فروش فیلم «شاهزاده روم» به کارگردانی هادی محمدیان شب گذشته (پنج شنبه) به فروش ۲۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است . این فیلم در تهران به فروش ۹۳۰ میلیون تومان و در شهرستان به فروش ۱ میلیارد و ۲۷۰ میلیون تومان دست یافت وتاکنون در کل به فروش ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان دست یافته است.

فیلم «ناهید» هم در تهران به بیش از ۲۷۰ میلیون تومان فروش رسیده است و هنوز به جز دو شهر مشهد و اهواز شهرستان دیگر به فیلم اضافه نشده است.

فیلم سینمایی «پدر آن دیگری» به فروش۴۶۰   میلیون تومان در تهران رسید. این فیلم  در شهرستان ها به فروش ۱۱۰میلیون دست یافت  و در کل ۵۷۰ میلیون تومان فروخت.

«شیفت شب» نیکی کریمی هم به فروش ۵۹۰ میلیون تومان در تهران رسیده است این فیلم ۲۳سالن در تهران در اختیار دارد. همچنین فروش شهرستان فیلم ۱۱۰ میلیون تومان بوده و ۱۸ سالن در شهرستان در اختیار دارد.

دسترسی آسان به این نوشته لینک کوتاه
QR Code For:  «فی مدت معلوم» هفتاد میلیونی شد/ پیشتازی «محمد رسول الله» و «شاهزاده روم» در گیشه کم رونق سینما