;

به نقل از رس فیلم>

به گزارش سینماپرس، فروش فیلم «محمد رسول الله(ص)»شب گدشته ۶۵ میلیون تومان بوده است و تا کنون به فروش  ۱۳ میلیارد و ۳۰۰میلیون تومان رسیده است. 

این فیلم به ترکیه ارایه شده است و دوبله در ترکیه زیر نظر مجید مجیدی در حال انجام است به محض آماده شدن دوبله و تایید وی اکران فیلم در این کشور آغاز خواهد شد. 

فیلم سینمایی «چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت» نیز ۲۳روز نمایش داشته که تاکنون در تهران به فروش ۳۳۰ میلیون تومان دست یافته است این فیلم در سالن های شهرستان به فروش ۸۰میلیون دست یافت و کل فروش فیلم ۴۱۰ میلیون تومان بوده است.  

فروش فیلم «شاهزاده روم» نیز با اقبال خوب مخاطبین روبرو شده و  تاکنون به فروش ۳۳۵ میلیون تومان دست یافته است. این انیمیشن سینمایی چهارشنبه شب با فروش ۳۴ میلیون و پنج شنبه شب به فروش ۳۶ میلیون تومان دست یافت و اقبال خوبی داشت.  

براساس این گزارش، فیلم سینمایی «پدر آن دیگری» به فروش ۲۸۰  میلیون تومان در تهران رسید. این فیلم  در شهرستان ها به فروش۶۰  میلیون دست یافت میلیون تومان نائل شده است  و در کل۳۴۰میلیون تومان دست یافت.  

فروش فیلم «شیفت شب» که  ۲۲ سالن در اختیار دارد توانسته است به فروش ۵۰ میلیون تومان دست پیدا کند. این فیلم از چهارشنبه هفته جاری در شهرستان‌ها اکران خواهد شد. 

آمار فروش فیلم سینمایی «جامه دران» نیز نسبت به کارهای دیگر اجتماعی خوب است و تاکنون بیش از ۲۵۰ میلیون تومان فروخته است.  

نوشته: admin2
تاریخ: 29 آبان 1394
بدون نظر