فراخوان اکران مردمی ششمین جشنواره فیلم «عمار» منتشر شد

به نقل از رس فیلم>

به گزارش سینماپرس، دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم «عمار» در آستانه برگزاری ششمین دوره این رویداد فرهنگی، طی فراخوانی ضمن تقدیر از همه کسانی که تاکنون اکران‌های مردمی را برگزار کرده اند از عموم مردم، فعالان فرهنگی، دانشجویان، دانش‌آموزان، طلاب حوزه علمیه، ائمه جماعت مساجد و هر کسی که امکان نمایش فیلم‌ها را برای مردم دارد دعوت می‌کند با مشارکت در اکران‌های مردمی جشنواره، یاری‌گر فیلمسازان سینمای انقلاب اسلامی باشند.

اکران‌های مردمی یکی از ارکان اصلی جشنواره «عمار» است که با تلاش فعالان فرهنگی و نیروهای خودجوش مردمی در سراسر کشور و در نقاط مختلفی اعم از مسجد، مدرسه، دانشگاه، پارک، حوزه علمیه، زندان، پایگاه بسیج، منازل، سالن‌های نمایش، تالار عروسی، اتوبوس، قطار و با استفاده از امکانات موجود (ویدئو پروژکتور، تلویزیون، کامپیوتر و…) برگزار می شود.

تمامی فعالان فرهنگی، نیروهای خودجوش مردمی و اقشار مختلف، می‌توانند از طریق مراجعه به تارنمای AmmarFilm.ir به عنوان اکران‌کننده جشنواره ثبت‌نام کنند. همچنین کسانی که به اینترنت دسترسی ندارند، می‌توانند با ارسال نام شهر خود به همراه عبارت «درخواست اکران» به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۱۸۰۱ به جمع اکران کنندگان مردمی ششمین دوره جشنواره بپیوندند.

تکثیر یا اکران فیلم‌های جشنواره «عمار» خارج از چارچوب اکران مردمی مجاز نیست و اکران کننده موظف است پس از هر اکران، گزارش آن را در قالب یک پیامک (نام شهر، نام محل اکران، زمان اکران و فیلم های اکران شده) به سامانه ذکر شده ارسال کند.

دسترسی آسان به این نوشته لینک کوتاه
QR Code For:  فراخوان اکران مردمی ششمین جشنواره فیلم «عمار» منتشر شد