« عصبانی نیستم »، « قصه‌ها » و « خانه پدری » اکران می‌شوند

« عصبانی نیستم »، « قصه‌ها » و « خانه پدری » اکران می‌شوند

حجت‌اله ایوبی رییس سازمان سینمایی از اکران سه فیلم «عصبانی نیستم»، «قصه‌ها» و «خانه پدری» خبر داد.

بنابراین گزارش ایوبی در این گفت‌و‌گو ضمن قدر‌دانی از کارگردان‌هایی که فیلمشان در جشنواره قبل دچار حاشیه شده‌بود گفت: {در قبال اتفاقات و حاشیه سازیهای جشنواره} به نظرتان بهتر بود ما برخورد ضربتی انجام می‌دادیم و بعد از آن با کلی حاشیه مواجه می‌شدیم که ممکن بود دوباره بخش تولید و حتی اکران را دچار مشکلات فراوان کند؟ من از همین جا باز هم تشکر می‌کنم از سعه صدر کارگردان جوانی مثل آقای درمیشیان که شرایط آن روز ما را کاملاً درک کرد و بهترین همکاری ممکن را انجام داد.

وی افزود: فیلم‌های «عصبانی نیستم»، «قصه‌ها» و «خانه پدری» همه اکران خواهند شد و همه‌ این‌ها شاید به دلیل همان مدیریتی است که ما در زمان آن حاشیه‌سازی‌ها انجام دادیم و با آرام کردن فضا کاری کردیم که فرصت‌های بعدی سوخت نشود.

لازم به‌ذکر است در جشنواره گذشته فیلم «عصبانی نیستم» که در آن از فتنه حمایت شده‌بود مورد انتقاد منتقدان و سیاسیون و نمایندگان مجلس قرار گرفت و در نهایت کارگردان این فیلم آن را از جریان داوری خارج کرد.

«قصه‌ها» ساخته رخشان بنی اعتماد نیز فیلمی با ساختار ضعیف است که اگرچه نتوانست نظر منتقدان و اهالی سینما را جلب کند اما به‌واسطه تلاشش برای حمایت از جریان فتنه حواشی را به‌وجود آورد.

در «خانه پدری» آخرین اثر عیاری هم تعصب و غیرت‌های ایرانیان در طول زمان به چالش‌کشیده شده‌است.غیرت و تعصب غلو شده‌ای که منجر می‌شود پدری وحشیانه دخترش را به خاطر یک سوءظن به قتل برساند.

دسترسی آسان به این نوشته لینک کوتاه
QR Code For:  « عصبانی نیستم »، « قصه‌ها » و « خانه پدری » اکران می‌شوند