;

 عباس غزالی جلوی دوربین حانیه

  در بیستمین جلسه تصویربرداری حانیه مشغول ضبط سکانس‌های خارجی این مجموعه تلویزیونی با بازی عباس غزالی هستیم و عوامل تولید تا 15 شهریور به خانه ای متروکه در محله فهادان یزد نقل مکان خواهند کرد.

 به گفته وی عباس غزالی در نقش سعید اسحاقی، هستی مهدوی فر در نقش آفاق و الهام چرخنده در نقش مونس جلوی دوربین «حانیه» می روند.

در این سکانس سعید، ستوان جوان در خانه ای متروکه پناه می گیرد و ماجراهای زیادی برای آن به وجود می آید.

 بازی جعفر دهقان، رزیتا غفاری و میرطاهر مظلومی در این سریال در روزهای گذشته تمام شده و هنوز بازیگر جدیدی به این پروژه اضافه نشده است.

 به گفته اشکذری «حانیه» در 13 قسمت 45 دقیقه‌ای برای پخش از آنتن شبکه دو در حال تولید است و بازیگرانی چون جعفر دهقان، الهام چرخنده، رزیتا غفاری، میرطاهر مظلومی، حسن علیپور و امید عشیری در کنار حدود 20 بازیگر بومی استان یزد در این مجموعه تلویزیونی ایفای نقش می‌کنند.

 وی که نویسندگی این مجموعه تلویزیوین را نیز عهده دار بوده، ادامه داد: این سریال داستان زندگی ستوانی به نام سعید را روایت می‌کند که پس از انتقال به یزد، در خانه سیدجعفر که یکی از بازاریان انقلابی این شهر است سکونت می‌کند. آشنایی سعید و سیدجعفر ماجراهایی را به دنبال دارد که به بهانه آن به برخی از مبارزان انقلابی در آن دوران از جمله راشد یزدی نیز اشاره می‌شود. این سریال به نوعی درامی عاشقانه به حساب می آید که وقایع تاریخ معاصر ایران از مهر 57 تا فرار شاه را به تصویر می‌کشد.

 «حانیه» کاری از گروه فیلم‌های تلویزیونی شبکه دو سیماست، جمال شورجه به عنوان مشاور پروژه این مجموعه تلویزیونی را همراهی می کند.

 از دیگر عوامل این سریال می‌توان به رضا هاشمی، هومن مهدی زاده دستیاران کارگردان، امیر رحمت حیدری دستیار دوم کارگردان، بابک نبی زاده برنامه ریز و دستیار کارگردان، عباس عسگری تصویربردار، مهدی مددکار امور تولید، ابراهیم کرامتی طراح صحنه و لباس، مهری شیرازی طراح چهره پردازی و ذوالفقار قاسمی قزلچه مجری طرح اشاره کرد. 

نوشته: admin2
تاریخ: 14 شهریور 1393
بدون نظر