به نقل از رس فیلم>

به گزارش سینماپرس، مدیر رسانه فیلمسازان که پخش آخرین ساخته سینمایی نیکی کریمی را عهده دار است گفت: با توجه به شرایط موجود و فرارسیدن فصل سرما اما خوشبختانه همچنان روند فروش خوب «شیفت شب» ادامه دارد و استقبال راضی کننده است.

وی ادامه داد: فیلم طی ۲۰ روز در ۲۷ سینمای تهران و ۱۰ سینما در دیگر شهرهای کشور حدود ۵۰۰ میلیون تومان فروش داشته است که بیش از ۴۰۰ میلیون متعلق به تهران است.
اسماعیلی با بیان اینکه بعد از تعطیلات سینماهای شهرستانها اضافه خواهد شد گفت: از فردا هم سینما فرهنگ «شیفت شب» را به روی پرده می برد.
مدیر رسانه فیلمسازان با اشاره به موج جدید تبلیغات فیلم از یکشنبه آینده افزود: برنامه ریزی ویژه ای صورت گرفته که در مجموع به نفع سینمای ایران خواهد بود. از جمله برند عطری قرار است به تماشاگران «شیفت شب» با مهری که روی بلیت می خورد ده درصد تخفیف بدهد و برنامه های دیگری که از پتانسیل بخش خصوصی برای جذب مخاطب بهره گرفته می شود.
این پخش کننده درباره مغایرت آمار فروش اعلام شده با سایت سینما تیکت اظهار کرد: آمار این سایت مربوط به فروش آنلاین است که برای همه فیلم ها حدود ۱۵ درصد تفاوت دیده می شود.


اگر در دانلود فیلم ها مشکل داشتید از طریق فرم تماس با ما لینک فیلم را ارسال کنید تا مجدد آپلود شود.


  دانلود نرم افزار اتصال پارت های 001،002 و ...

 

نوشته: admin2
تاریخ: 18 آذر 1394
بدون نظر