شیرین کاری کلاه قرمزی و دوستانش در روز جمعه

گلچين مجموعه «كلاه قرمزي» كه روزهاي جمعه ساعت 11 به روي آنتن شبكه دو مي رفت، در ايام ماه مبارك رمضان و تغيير ساعت در جدول پخش برنامه هاي شبكه، از جمعه 13 تیر ساعت 10 صبح پخش می شود.

مجموعه كلاه قرمزي 13 تير، پنج آيتم دارد كه بدين شرح است: در آيتم اول، فاميل دور با تكه پارچه هاي مبل براي خودش لباس مي دوزد و هنرنمايي خود را به ساير دوستانش نشان مي دهد.

آيتم دوم اين مجموعه جذاب درخصوص صحبتهاي آقاي مجري پيرامون آداب و رسوم و بايدها و نبايدهايي است كه بچه ها در زمان حضور مهمان بايد رعايت كنند. در آيتم سوم خواهيم ديد كلاه قرمزي بيرون از منزل ساندويج خورده و همين امر باعث شده حالش بد شود. توصيه هاي آقاي مجري در اين قسمت به او و ساير بچه ها درباره به حداقل رساندن خوردن غذاهاي بيرون بالأخص غذاهاي فست فودي بسيار جالب است.

آيتم چهارم اين مجموعه به بيان خاطرات آقاي مجري از رفتن به استوديوم ورزشي مي گذرد و در آيتم پنجم و پاياني خواهيم ديد كلاه قرمزي و دوستانش لباسهاي خود را با هم عوض مي كنند و همين امر منجر به بروز تغيير رفتار آنها مي شود.

«كلاه قرمزي» مجموعه نام آشنايي است كه ساليان سال است مهمان خانه مخاطبان است و گروه كودك و خردسال اين شبكه، هرسال با تنوعي جديد در اين مجموعه به جذابيت آن افزوده اند. اين مجموعه تا اتمام ماه مبارك رمضان، جمعه ها ساعت 10 صبح به روي آنتن شبكه دو مي رود.


اگر در دانلود فیلم ها مشکل داشتید از طریق فرم تماس با ما لینک فیلم را ارسال کنید تا مجدد آپلود شود.


  دانلود نرم افزار اتصال پارت های 001،002 و ...

 

نوشته: admin2
تاریخ: 11 تیر 1393
بدون نظر