;

به نقل از رس فیلم>

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: برای صنعتی شدن سینما، ساخت شهرک‌های متعدد سینمایی و اصلاح زیرساخت‌ها الزامی است چراکه بسیاری از کاستی‌ها را می‌توان با واردات حل کرد اما در عرصه فرهنگ و هنر نمی‌توان فیلم وارد کرد.

وی با بیان اینکه رقیبان سینما همچون تلویزیون، شبکه‌های متعدد ماهواره‌ای و… کار را برای سینما سخت‌تر کرده‌اند و برای اینکه بتوان در این شرایط رقابتی جایگاه مناسبی برای  سینما به وجود آورد باید نگاه فرهنگی و نگاه صنعتی و درآمدزا را توأمان به آن داشت.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تاکید براینکه دولت باید صرفا نقش هدایتی و نظارتی داشته باشد، افزود: در چنین شرایطی رفتن به سمت خصوصی‌سازی سینما و واگذاری سینماها به بخش خصوصی می‌تواند کمک شایانی به افزایش کیفیت، فروش فیلم‌ها و جذب مخاطب جهانی داشته باشد. کاهش فیلم‌های سفارشی که با بودجه‌های دولتی ساخته می‌شوند سبب خواهد شد تولیدکنندگان برای افزایش کیفت آثارشان وقت بیشتری گذاشته و در ادامه جذب مخاطب و فروش بیشتر مشاهده خواهد شد.

حسینی با بیان اینکه سینما در آمریکا با استفاده از ابزارهای نو و سرمایه‌گذاری‌های کلان، تبدیل به یک صنعت درآمدزا شد، گفت: دولت‌ها برای رقابت با آمریکا در این زمینه به سینما یاری رساندند چراکه ایجاد زیرساخت‌ها نیاز به پول کلان دارد که بخش خصوصی به تنهایی قادر ایجاد ان نیست بنابراین بهتر است دولت ایران نیز به جای دخالت در محتوای آثار در بخش کلان سینما ورود پیدا کرد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تاکید کرد: موفقیت سینما و تبدیل شدن آن به یک صنعت درآمدزا همراهی تمام بخش‌های دولت را می‌طلبد؛ چراکه این رونق محاسن بسیاری مانند ایجاد اشتغال و پیشرفت کشور را به دنبال دارد، بنابراین متولیان این هنر باید تفکر مدیران و تصمیم‌گیران کشوری را نسبت به سینما اصلاح کنند تا شاهد همکاری بیشتر با حوزه سینما باشیم.


اگر در دانلود فیلم ها مشکل داشتید از طریق فرم تماس با ما لینک فیلم را ارسال کنید تا مجدد آپلود شود.


  دانلود نرم افزار اتصال پارت های 001،002 و ...

 

نوشته: admin2
تاریخ: 14 آذر 1394
بدون نظر