سیاوش اسعدی «سال تحویل» را چند روز دیگر کلید می‌زند

به نقل از رس فیلم>

به گزارش سینماپرس، پیش تولید فیلم سینمایی «سال تحویل» رو به پایان است و دست اندرکاران این فیلم سینمایی این روز‌ها سرگرم انتخاب بازیگران فیلم هستند.

همزمان مشکین مهرگان به همراه گروهش همچنان مشغول ساخت و ساز دکورهای اصلی فیلم هستند تا با آماده شدن این دکور‌ها، «سال تحویل» در همین لوکیشن کلید بخورد.

لوکیشن اصلی «سال تحویل» یک عمارت دو طبقه است که در میان یک باغ وسیع در حومه تهران قرار دارد. همچنین بقیه لوکیشن هاى فیلم در شهرک سینمایى و ورامین در حال ساخت است.

«سال تحویل» که فیلمنامه‌اش توسط سیاوش اسعدی و نیما نادری نوشته شده عاشقانه‌ای است در ستایش پدر. قرار است اولین نمایش این فیلم در جشنواره بین المللی فجر باشد. «سال تحویل» که داستانش در اواخر دهه ۴۰ می‌گذرد، جزو فیلمنامه‌های مورد حمایت فارابی است که نام آن در فهرست اعلام شده توسط این بنیاد قرار دارد.

اسامی سرگروه‌های «سال تحویل» عبارتند از: کارگردان: سیاوش اسعدی، فیلمنوشت: سیاوش اسعدی و نیما نادری، مدیر فیلمبرداری: مرتضی غفوری، طراح صحنه ولباس: مشگین مهرگان، تدوین: محمدرضا مویینی و میثم مویینی، مدیر برنامه ریزی: امیرشهاب اسماعیلی، مشاور بازیگری: نورا هاشمی، طراح چهره‌پردازی: جلال الدین معیریان، صداگذاری و میکس: علیرضا علویان، عکس: علی نیک رفتار، مدیر تدارکات: علیرضا قدرتی، مدیر تولید: امیر ابراهیمی، مجری طرح: مرجان افشین منش، تهیه کننده: سعید هاشمی و با حمایت بنیاد سینمایی فارابى.

دسترسی آسان به این نوشته لینک کوتاه
QR Code For:  سیاوش اسعدی «سال تحویل» را چند روز دیگر کلید می‌زند