دسته بندی : سریال ایرانی
تاریخ : ۱۸ام آبان, ۱۳۹۴

آغاز پخش ۴ سریال جدید از آی‌فیلم

به نقل از ایسنا، مجموعه‌ تلویزیونی «همه‌چیز آنجاست» به کارگردانی شهرام شاه‌حسینی از امروز هر شب به صورت دوقسمتی روی آنتن شبکه‌ آی‌فیلم فارسی می‌رود. «همه‌چیز آنجاست» به قلم فیروزه قشقایی، داستان بحران مالی به وجود آمده برای یک خانواده است.
تهیه‌کنندگی «همه‌چیز آنجاست» را داوود هاشمی بر عهده داشته و بازیگران برجسته ای نظیر جمشید مشایخی، امین زندگانی، الهام حمیدی، مختار سائقی، مهرانه مهین ترابی، بهناز جعفری، فرحناز منافی ظاهر، حسین مهری، حدیث میرامینی، سام درخشانی، آشا محرابی و … در آن حضور دارند. این سریال جایگزین مجموعه‌ «وکیل» خواهد شد و هر شب به وقت تهران ساعت ۱۹:۳۰ از شبکه آی‌فیلم فارسی پخش می‌شود و بازپخش آن نیز در ساعت‌های ۳:۳۰ بامداد و ۱۱:۳۰ روز بعد خواهد بود.
پخش مجموعه‌ «شیدایی» به کارگردانی محمدمهدی عسگرپور هم از روز چهارشنبه، سیزدهم آبان‌ماه در شبکه‌ انگلیسی آی‌فیلم آغاز می‌شود.
قصه‌ «شیدایی» ریشه در یک اختلاف کهنه و عمیق دارد.


این مجموعه محصول سال ۱۳۹۰ است و امیرجعفری، آتنه فقیه‌نصیری، گلاره عباسی، رحمان باقریان، مریم بوبانی، عنایت شفیعی، مجید رحمتی، حشمت آرمیده، میلیشیا مهدی‌نژاد و پرویز پورحسینی در این مجموعه به ایفای نقش پرداخته‌اند.
سریال ۲۹ قسمتی «شیدایی» با عنوان انگلیسی «Madness of Love» جایگزین سریال «رویای گنجشک‌ها» خواهد شد و هر روز ساعت ۱۹به وقت GMT (23:30 به وقت تهران) از آی‌فیلم انگلیسی پخش می‌شود و بازپخش آن نیز در ساعت‌های ۳ نیمه شب، ۸ صبح و ۱۴روز بعد خواهد بود.
اغماء نیز داستان دکتر طه پژوهان، پزشک فوق متخصص جراحی مغز و اعصاب با بازی امین تارخ است.
«اغماء» به وقت تهران هرشب از ساعت ۱۸:۳۰ برای بینندگان شبکه عربی آی فیلم پخش می شود و بازپخش آن نیز در ساعت‌های ۲:۳۰ بامداد و ۱۰:۳۰ روز بعد خواهد بود.
از امروز و به صورت همزمان در شبکه‌های عربی و فارسی آی‌فیلم، مجموعه‌ی تلویزیونی «خانه‌ای در تاریکی» به کارگردانی سعید سلطانی، پخش خواهد شد.
مجموعه‌ ۲۶ قسمتی «خانه‌ای در تاریکی» در سال ۱۳۸۱ به کارگردانی سعید سلطانی ساخته شد و تهیه‌کنندگی آن را اسماعیل عفیفه بر عهده داشت.
در این مجموعه محمدعلی کشاورز، مجید مظفری، فخری خوروش، ثریا قاسمی، اسماعیل شنگله، سیما تیرانداز، محمود پاک‌نیت، آتش تقی‌پور، رحیم نوروزی، فریده سپاه‌منصور، محرم زینال‌زاده، جلیل فرجاد و لادن مستوفی حضور دارند.
شبکه‌های عربی و فارسی آی‌فیلم «خانه‌ای در تاریکی» را هر شب به جای مجموعه‌ی «بوعلی سینا» از ساعت ۲۱:۳۰ روی آنتن می‌برد و بازپخش آن نیز در ساعت‌های ۵:۳۰ بامداد و ۱۳:۳۰ روز بعد خواهد بود.

منتشر کننده فایل: فارس مووی

به محض انتشار عمومی , لینک دانلود در سایت قرار داده خواهدشد
اگر در دانلود فیلم ها مشکل داشتید از طریق فرم تماس با ما لینک فیلم را ارسال کنید تا مجدد آپلود شود.


  دانلود نرم افزار اتصال پارت های 001،002 و ...

 

نوشته: admin2
تاریخ: 19 آبان 1394
بدون نظر