;

دسته بندی : سریال ایرانی
تاریخ : ۱۷ام آبان, ۱۳۹۴

سریال «زعفرانی» برای نوروز است

ایرج محمدی در گفت و گو با مهر درباره سریال نوروزی «زعفرانی» که قرار است به نویسندگی و کارگردانی حامد محمدی برای شبکه دو ساخته شود، گفت: تاکنون نویسندگی دو قسمت از این سریال پایان یافته است و قرار است نگارش قسمت سوم را آغاز کنیم و با پایان نگارش وارد مرحله پیش تولید خواهیم شد.
وی ادامه داد: ما سعی داریم کاری رئال و واقعی بسازیم و یک طنز اجتماعی خواهیم داشت که در یکی از محله های تهران به روابط میان انسان ها می پردازد.
محمدی درباره این سریال که با توجه به حال و هوای نوروز رویکردی طنز خواهد داشت، گفت: نویسندگی این سریال را حامد محمدی بر عهده دارد که پیش از این نگارش فیلم هایی چون «طلا و مس»، «حوض نقاشی» و «فرشته ها با هم می آیند» را نیز بر عهده داشته است اما با توجه به فضای نوروزی سریال، «زعفرانی» به حال و هوای شیرین و طنز فیلم «فرشته ها با هم می آیند» به کارگردانی حامد محمدی نزدیک تر است.


این تهیه کننده با اشاره به داستانک هایی که در سریال مطرح می شود، افزود: این سریال داستانک های زیادی دارد ولی از نظر ماجراپردازی یک داستان خطی کلی دارد که به سرنوشت یک خانواده می پردازد. ویژگی داستانی این سریال این است که به مسایل و هنجارهای خوب اجتماعی توجه دارد و قصه ها را در وضع ایجابی روایت می کند. درواقع ما در این سریال شخصیت های منفی نداریم بلکه شخصیت های خاکستری در قصه حضور دارند.
محمدی با اشاره به داستانی که در «زعفرانی» روایت می شود، بیان کرد: وقتی نام تهران به میان می آید، کلانشهر تهران و زندگی آپارتمان نشینی بیشتر تداعی می شود. با این حال داستان این سریال در محله های تهران می گذرد که روابط انسان ها در این مکان ها با روابط زندگی های آپارتمان نشینی فرق می کند. در این محلات مردم ارتباط بیشتری با یکدیگر دارند و اگر به مساله یا مشکلی برخورند پیش بزرگان محله شان می روند.
وی درباره عنوان این سریال یادآور شد: زعفرانی فامیل شخصیت اصلی قصه است و ما حکایت هایی را که پیرامون او و خانواده اش مطرح می شود، می بینیم.
تهیه کننده مجموعه «زعفرانی» در پایان درباره اینکه آیا این سریال می تواند مخاطب را به خود جذب کند یا خیر عنوان کرد: فکر می کنم تمام سریال ها مخاطبان خود را دارند، یک سریال کمتر و یک سریال بیشتر اما ما باید سریال هایی با فضای شاد و پرمحتوا داشته باشیم تا مخاطبان در ایام نوروز شبکه ها را یکی پس از دیگری تماشا کنند.

منتشر کننده فایل: فارس مووی

به محض انتشار عمومی , لینک دانلود در سایت قرار داده خواهدشد
اگر در دانلود فیلم ها مشکل داشتید از طریق فرم تماس با ما لینک فیلم را ارسال کنید تا مجدد آپلود شود.


  دانلود نرم افزار اتصال پارت های 001،002 و ...

 

نوشته: admin2
تاریخ: 17 آبان 1394
بدون نظر