;

به نقل از رس فیلم>

به گزارش سینماپرس، حجت الله ایوبی در احکامی جداگانه به ترتیب علیرضا داوودنژاد را به عنوان معاون آموزش، عبدالله گیویان را به سمت معاون پژوهش، مسعود رایگان را به عنوان معاون بین الملل و سعید پوراسماعیلی را در سمت معاون اجرایی مدرسه ملی سینما منصوب کرد.

همچنین رییس سازمان سینمایی در احکامی دیگر، مجتبی راعی را به عنوان رییس گروه کارگردانی، بهرام دهقانی را به سمت رییس گروه تدوین، پرویز آبنار را به عنوان رییس گروه صدا، علی واجد سمیعی را به عنوان رییس گروه تهیه و تولید، محمود کلاری را به عنوان رییس گروه فیلمبرداری، کامبوزیا پرتوی را به عنوان رییس گروه فیلمنامه نویسی و لیلا حاتمی را در سمت مشاور هنری منصوب کرد.

علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، حجت الله ایوبی رییس سازمان سینمایی و مجید مجیدی کارگردان سینما هیات موسس مدرسه ملی سینما هستند. پس از انجام تشریفات قانونی سید روح الله حسینی از سوی حجت الله ایوبی که ریاست هیات امنای مدرسه را بر عهده دارد به عنوان مدیر مدرسه منصوب شد.

شورای علمی مدرسه در ماه های گذشته با برگزاری جلسات مختلف برنامه های مدرسه را تدوین و نهایی کرد. برگزاری نشست سه روزه با حضور صاحب نظران درباره مدرسه ملی سینما، ترجمه و پژوهش بیش از ۲۰ اثر که یکشنبه ۶ دی ماه رونمایی خواهد شد، اعزام گروهی از جوانان سینماگر به مدرسه ملی لهستان از جمله اقدام های مدرسه ملی در ماه های اخیر است. برگزاری کارگاه خسرو سینایی، برگزاری نشست های سینما دانشگاه در دانشگاه تهران، برگزاری نشست های فیلمنامه نویسی با همکاری خانه سینما از دیگر فعالیت های انجام شده در مدرسه ملی سینما است.


اگر در دانلود فیلم ها مشکل داشتید از طریق فرم تماس با ما لینک فیلم را ارسال کنید تا مجدد آپلود شود.


  دانلود نرم افزار اتصال پارت های 001،002 و ...

 

نوشته: admin2
تاریخ: 4 دی 1394
بدون نظر