دیدار مدیران بنیاد روایت، انجمن سینمای دفاع مقدس و جشنواره مقاومت با سرافراز و ایوبی

به نقل از رس فیلم>

به گزارش سینماپرس، عصر شنبه ۲۸ آذر جواد جباری مدیر عامل بنیاد روایت، محمد حسین نیرومند مدیر انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس و محمد خرائی دبیر جشنواره فیلم مقاومت با حجت الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی کشور دیدار کردند.

در این دیدار که به قصد پشتیبانی در حوزه بین الملل جشنواره فیلم مقاومت تشکیل شده بود، بر همکاری مشترک انجمن و سازمان سینمایی در عرصه فیلمسازی تاکید شد و اعضای انجمن گزارش فعالیت های بنیاد، جشنواره و انجمن را برای حجت الله ایوبی قرائت کردند.در این دیدار حبیب ایل بیگی مدیر کل نظارت و ارزشیابی و محمد حیدری دبیر جشنواره فیلم فجر نیز حضور داشتند.

امروز صبح همچنین مدیران بنیاد با محمد سرافراز رئیس صدا و سیما و امین صدیقی مشاور فرهنگی این سازمان، دیدار کردند. در این دیدار گزارشی از عملکرد و برنامه های بنیاد روایت توسط جواد جباری قرائت شد، و محمد حسین نیرومند گزارشی از فعالیتهای انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس را در حوزه های گوناگون برشمرد و محمد خزائی نیز به گزارشی از جشنواره فیلم مقاومت پرداخت.

رئیس سازمان صدا و سیما نیز پس از ارائه این گزارشات، درباره حوزه رسانه، سینما و تلویزیون، تربیت نیروی انسانی در حوزه رسانه را مهم بر شمرد و توجه به بحث نگارش و فیلمنامه نویسی را جزو اولویت های عرصه تلویزیون دانست. وی جذب نیروهای مستعد برای ورود به عرصه داستانی را خواستار شد و افزود مجموعه های تلویزیونی بدین خاطر که جذابیتی در داستان گویی ندارند نمی توانند مفاهیم را درست انتقال دهند.

محمد سرافراز توجه به هنر نمایش را به عنوان یکی از پشتیبان های سینما و تلویزیون مهم برشمرد و گفت از طریق هنر تئاتر است که نیروهای مستعد وارد سینما و تلویزیون می شوند.

دسترسی آسان به این نوشته لینک کوتاه
QR Code For:  دیدار مدیران بنیاد روایت، انجمن سینمای دفاع مقدس و جشنواره مقاومت با سرافراز و ایوبی