دوران عاشقی با لیلا حاتمی مرداد آغاز می شود

 دوران عاشقی با لیلا حاتمی مرداد آغاز می شود

حدود يک سال پيش تقاضاي پروانه ساخت براي فيلم دوران عاشقي را کرده بودم که مجوز آن صادر شد و از يکسال پيش به دنبال رفع مسائل مالي براي ساخت فيلم بودم.

با هماهنگي‌هاي صورت گرفته و تلاش‌هاي بسيار؛ سرانجام ساخت فيلم دوران عاشقي از اول مردادماه در تهران آغاز مي‌شود. در اين فيلم حضور ليلا حاتمي و فرهاد اصلاني قطعي شده و چند بازيگر مکمل نيز تا اواخر هفته جاري حضورشان قطعي مي‌شود.

همچنين حضور عليرضا برازنده به عنوان مدير فيلمبرداري، عبدا… اسکندري گريم، عباس رستگارپور صدابردار، هايده صفي‌ياري مونتاژ، محمدرضا دلپاک طراح صدا، علي هاشمي دستيار کارگردان، مجيد کريمي مدير توليد و مجري طرح در فيلم قطعي شده است. رئيسيان درباره داستان فيلم گفت: اين فيلم همانند فيلمهاي گذشته‌ام به بحران خانواده و مسائل اجتماعي حول موضوع خانواده مي‌پردازد و به دنبال آن هستم که مسئله خانواده را در اين فيلم مطرح کنم. وي ادامه داد: اين فيم نيز مانند فيلمهاي قبلي روايت سيال و غيرخطي دارد و قصه فيلم ساختار متفاوت و جذابي را دارد. ريسيان درباره زمان نمايش فيلم گفت: من فيلمم را براي مردم مي‌سازم و دوست دارم آن‌ها از ديدن فيلم لذت ببرند اما با توجه به اينکه نيمه دوم سال هميشه اکران فيلمهاي زياد موفق نبوده است به احتمال فراوان اولين نمايش دوران عاشقي در جشنواره فيلم فجر باشد.
دوران عاشقي به تهيه‌کنندگي عليرضا رئيسيان و با مشارکت بنياد سينمايي فارابي توليد مي‌شود.

دسترسی آسان به این نوشته لینک کوتاه
QR Code For:  دوران عاشقی با لیلا حاتمی مرداد آغاز می شود