;

به نقل ازرس فیلم:

به گزارش سینماپرس، با پایان تدوین نسخه اولیه فیلم داستانی «دایو» به نویسندگی و کارگردانی حسین دارابی با موضوع شهدای غواص، این فیلم برای نخستین بار در جشنواره مردمی فیلم عمار به نمایش در خواهد آمد.

«دایو» که در روزهای اخیر آخرین پلان‌های خود را با بازی رابعه مدنی در نقش مادر شهید غواص پشت سر گذاشت، اکنون در حال ساخت موسیقی و طراحی جلوه‌های ویژه است تا در روزهای آتی در ششمین جشنواره مردمی فیلم عمار نخستین اکران خود را تجربه کند.

«دایو» روایتگر نحوه اسارت یکی از شهدای غواص است که در محاصره‌ای از نیروهای عراقی پس از اتفاقات تلخ و عجیب، به شهادت می‌رسد.

حسین دارابی پیش از این فیلم کوتاه «علمک» را در باشگاه فیلم سوره کارگردانی کرده بود که شب گذشته در افتتاحیه ششمین جشنواره مردمی فیلم عمار به عنوان بهترین فیلم در شبکه اکران مردمی عمار با بیشترین تعداد اکران معرفی شد.

امیر کربلایی‌زاده، حسین پورکریمی، رابعه مدنی، حسین دریس و علی رضا مظفری از بازیگران اصلی این فیلم و داود رحمانی، تصویربردار و محسن روزبهانی، مدیر جلوه‌های ویژه می‌دانی کار هستند. سیاوش کردجان تدوین این کار را به عهده دارد. اکبر یعقوبی و مهدی جمشیدی نیز به ترتیب به عنوان صدابردار و صداگذار در این پروژه حضور دارند. همچنین امید روشن بین نیز آهنگسازی این اثر را عهده دار است.

«دایو» نخستین اثر دفاع مقدسی باشگاه فیلم سوره حوزه هنری است.


اگر در دانلود فیلم ها مشکل داشتید از طریق فرم تماس با ما لینک فیلم را ارسال کنید تا مجدد آپلود شود.


  دانلود نرم افزار اتصال پارت های 001،002 و ...

 

نوشته: admin2
تاریخ: 9 دی 1394
بدون نظر