;

Thea The Awakening از بازی های جدید در سبک استراتژیک، نقش آفرینی و مستقل بوده که توسط استودیو MuHa Games در ۲۰۱۵ برای کامپیوتر عرضه شده است. نیرو های تاریکی بر کل جهان تسلط یافته اند. این طور که به نظر می رسد، بازماندگان هیچ امیدی ندارند که دوباره به روز های خوش گذشته برگردند. در این میان، شما تصمیم می گیرید تا به این ناامیدی ها خاتمه دهید. به پا خیزید و با نیرو های تاریکی به نبرد بپردازید. شاید روزنه ای از روشنایی برای زندگی وجود داشته باشد.

تنها دو شخصیت با نام های Strigas و Baba Yaga’s در بازی Thea The Awakening به عنوان قهرمان شناخته می شوند. البته آن ها نیز از قدرت چندان بالایی برخوردار نیستند. اگر کمک شما نباشد، به هیچ وجه نمی توانند با نیرو های تاریکی، وارد نبردی سخت و طاقت فرسا شوند. هیچ ارتشی، نیروی کمکی، سرباز یا قهرمانی برای کمک به شما وجود ندارند! حتی تعداد اندکی که زنده مانده اند، به درگیری با نیرو های تاریکی فکر نمی کنند. آنان فقط به دنبال غذا و جایی برای زندگی هستند تا از بین نروند.

برای رویارویی با تاریکی باید دهکده ای را در یک مکان ناشناخته به وجود بیاورید و مردم بیگناه را در آن جا پناه دهید. این دهکده از Thea The Awakening برای خودتان نیز به عنوان پناهگاه شناخته می شود. پس حدالامکان باید سعیتان را بکنید که توسط نیرو های بیگانه شناسایی نشود. در غیر این صورت، لشگرکشی عظیمی به سمت این دهکده انجام خواهد شد. بیش از ۴۴۰۰ آیتم برای کشف یا خرید در این بازی وجود دارند که برای یک عنوان مستقل در نوع خود کم نظیر است. علاوه بر این ویژگی، گرافیک بازی Thea The Awakening نیز در سطح خود، بسیار عالی عمل کرده و حرفی برای گفتن دارد. بر اساس همین ویژگی ها بوده که سازندگان، دو جایزه ارزنده از دو جشنواره مختلف دریافت نموده اند.

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 – ۳۲-bit

Processor: Dual Core 2.0 GHz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: DirectX 10 class GPU with 512MB VRAM

DirectX: Version 10

Storage: 1 GB available space

حجم فایل : ۲۵۳.۰۱ مگابایت

دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

تصویری از محیط بازی

پسورد فایل : www.freegames.ir

صفحه بازی در استیم


اگر در دانلود فیلم ها مشکل داشتید از طریق فرم تماس با ما لینک فیلم را ارسال کنید تا مجدد آپلود شود.


  دانلود نرم افزار اتصال پارت های 001،002 و ...

 

نوشته: admin2
تاریخ: 5 آذر 1394
بدون نظر