;

The Fall of the Dungeon Guardians عنوان بازی جدیدی در ژانر Strategy و RPG برای PC بوده که در سال ۲۰۱۵، شرکت Mana Games آن را عرضه کرده است. در سیاه چالی پر از زندانیان خطرناک، به عنوان نگهبان استخدام شده اید. وظیفه تان در این زندان، جلوگیری از شورش زندانیان می باشد. آنان دست به هر کار می زنند تا از این مخمصه خلاص شوند. شما نباید به این افراد اجازه بدهید تا حتی از سلولشان نیز به بیرون بیایند. چه برسد به این که با سایر زندانیان متحد شوند.

سرکوب موجودات خطرناکی که در بازی The Fall of the Dungeon Guardians وجود دارند، کار ساده ای نخواهد بود. باید از انواع سلاح های کلاسیک همچون شمشیر و نیزه برای مبارزه با آنان استفاده نمایید. در طول این مسیر خطرناک، تنها نخواهید بود. بلکه سه نفر دیگر نیز در گروه نگهبانان حضور دارند. اگر می خواهید همه چیز طبق روال به پیش برود، باید از مهارت های هر چهار نگهبان بهره ببرید. در غیر این صورت، شاهد خروج صدها زندانی خطرناک از سیاه چال خواهید بود.

همان طور که گفته شد، هر نگهبانی می تواند از توانایی های منحصر بفردی استفاده نماید. کمک گرفتن از جادو ها یا همان اسپل ها در The Fall of the Dungeon Guardians امری ضروری می باشد. جادو در کنترل زندانیان، نقش بسزایی دارد. تنها با سلاح های معمولی نمی توانید جلویشان ایستادگی کنید. تمامی این اسپل ها و هم چنین اسلحه ها دارای قابلیت آپگرید یا افزایش سطح هستند. به طور کلی، پنج نژاد با نام های human, dwarf, elf, dark elf و halfling در زندان حضور دارند که می توانید به صورت اختیاری با هر یک از آنان روبرو شوید. بازی The Fall of the Dungeon Guardians دارای ۲۵ الی ۵۰ ساعت گیم پلی مفید می باشد و طول این مدت زمان، بستگی به خود بازیکن دارد.

حداقل سیستم مورد نیاز:

 

OS: Windows 10/8/7/Vista/XP

Processor: 2 Ghz

Memory: 3 GB RAM

Graphics: Shader Model 3.0 GPU ; NVidia GeForce GTX 260 (2008) or GT 730 (2014), AMD Radeon HD 5670 (2009) or HD7570

DirectX: Version 9.0

Hard Drive: 1 GB available space

حجم فایل : ۵۷۶.۳۹ مگابایت

دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

تصویری از محیط بازی

پسورد فایل : www.freegames.ir

صفحه بازی در استیم

جستجوهای ورودی:

بازی های استراتژیک اکشن (۱)+ بازی های دسته ایی (۱)+ دانلود بازی کامپیوتر استراتزیک (۱)+ دانلود رایگان بازی های پر طرفدار کامپیوتر (۱)+


اگر در دانلود فیلم ها مشکل داشتید از طریق فرم تماس با ما لینک فیلم را ارسال کنید تا مجدد آپلود شود.


  دانلود نرم افزار اتصال پارت های 001،002 و ...

 

نوشته: admin2
تاریخ: 19 آبان 1394
بدون نظر