;

Siegefall جزو جدیدترین بازی های کمپانی معروف Gameloft در سبک استراتژیک برای سیستم عامل اندروید بوده که به تازگی در گوگل پلی انتشار یافته است. به عنوان یک شوالیه در نبرد های چند قرن پیش حضور دارید. در ابتدای کار، هیچ سرمایه ای به جز تعلیمات و مهارت هایی که در جنگ دارید، در اختیارتان نیست. برای کسب پول و امتیاز باید با سایر ارتش ها به جنگ بروید.

بعد از این که در بازی Siegefall به اندازه کافی، سکه جمع آوری کردید، باید قلعه خودتان را بنا کنید. با توجه به این که سرور های جهانی این بازی به تازگی شروع شده، کار بسیار سختی در پیش نخواهید داشت. چرا که سطح کاربران بالا نیست و با حریفان قدری روبرو نخواهید شد. خودتان نیز به صورت مستقیم می توانید در نبرد های پیش رویتان شرکت داشته باشید و فرماندهی ارتش را بر عهده بگیرید. البته قبل از هر چیزی باید ارتشی از سربازان قدرتمند به وجود بیاورید.

آپدیت جدید v1.4.1b جایگزین شد.

وظیفه آموزش این سربازان در بازی بر عهده بازیکن خواهد بود و اگر پول کافی برای این کار نداشته باشید، قادر به انجام آن نخواهید بود. به خاطر این که Siegefall به صورت آنلاین انجام می پذیرد، حریفانتان همان کاربران واقعی هستند که از سرتاسر جهان مشغول بازی هستند. پس اگر می خواهید امپراطوریتان را به یک ابرقدرت تبدیل کنید، باید وقت بیشتری نسبت به دیگران برای این عنوان صرف کنید. هم چنین کسب مهارت در جنگ و به کار بردن استراتژی مناسب از جمله موارد مهمیست که باید در طول بازی به آنان توجه ویژه ای کنید. بازی Siegefall از برترین های شرکت بزرگ گیم لافت بوده و در طول مدت زمان کمی که از زمان عرضه اش روی شبکه Google Play می گذرد، توانسته بیش از پانصد هزار دانلودی داشته باشد. هم چنین امتیاز ۴.۳/۵ را تا کنون از کاربران این شبکه دریافت نموده است.

تغییرات نسخه ۱.۴.۱b:

  • چهارمین آپدیت بزرگ بازی با تغییرات فراوان
  • نیرو های سلطنتی جدید برای پیوستن به ارتشتان
  • قهرمانی جدید از the Sea Kingdoms
  • شیلط محافظتی جدید Aquamage Sirena برای سایر سربازان

حجم فایل : ۴۹.۶۹ و ۳۲۹.۹۵ مگابایت

پیش نیاز اندروید : نسخه ۲.۳ یا بالاتر

دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم

دانلود دیتا با لینک مستقیم از سرور سایت

تصویری از محیط بازی

پسورد فایل ها : www.freegames.ir

لینک گوگل پلی

محل قرار گیری پوشه دیتا پس از خارج کردن از حالت فشرده : sdcard/Android/Obb

توجه :

برای اجرا نیاز به اینترنت دارید.

جستجوهای ورودی:

دانلود بازی siege fall (2)+ دانلودرایگان بازی seigefall (1)+ دانلود رایگان بازی siegefall (1)+ دانلود دیتای بازی siegefall (1)+ دانلود بازی sigefall (1)+ دانلود بازی siege fal (1)+ بازی استراتژیک siegefall (1)+ بازی siegefall برای اندروید (۱)+ siegefall دانلود بازی (۱)+ siegefall بازی (۱)+


اگر در دانلود فیلم ها مشکل داشتید از طریق فرم تماس با ما لینک فیلم را ارسال کنید تا مجدد آپلود شود.


  دانلود نرم افزار اتصال پارت های 001،002 و ...

 

نوشته: admin2
تاریخ: 2 دی 1394
بدون نظر