دانلود Office Battle – بازی نبرد اداره ای

Office Battle نام بازی مهیجی در سبک اکشن و مستقل برای کامپیوتر می باشد که به دست Black Lime Studio در سال ۲۰۱۵ به انتشار رسیده است. با توجه به این که موقعیت های شغلی در دفتر کارتان کاهش چشم گیری داشته اند، Big B تصمیم می گیرد تا رقابتی بین کارکنان اداره ترتیب دهد. اما این رقابت ممکن است حتی منجر به مرگ کارکنانی که شرکت می کنند، بشود! شما نیز به عنوان یکی از اعضای اداره، تلاش می کنید تا این نبرد را به سود خود به پایان برسانید.

قبل از نبرد در بازی Office Battle همه چیز عادی به نظر می رسند و وسایل، سر جایشان قرار دارند. اما بعد از این که درگیری بین کارکنان آغاز می گردد، اوضاع دفتر کار به قدری آشفته می شود که افرادی که قبلا به آن جا مراجعه کرده اند، توانایی شناسایی این اداره را ندارند! از انواع تجهیزات اعم از میز و صندلی باید برای ضربه وارد کردن به حریفانتان بهره ببرید. هیچ سلاح مخصوص یا اسلحه گرمی در اختیارتان قرار نخواهند داشت. بلکه باید هر چیزی را که دور و برتان بوده، به عنوان سلاح به کار ببرید.

بیش از شصت مرحله چالش برانگیز برای تمامی این درگیری ها در نظر گرفته شده اند که در پایان این مراحل، فقط تعداد معدودی جان سالم به در می برند. بازیکنان در Office Battle باید تلاش کنند تا بین این بازماندگان قرار بگیرند. هم چنین بیشتر از چهل آیتم متفاوت در این بازی قرار گرفته تا رقابت کنندگان از آن استفاده نمایند. یک بخش نیز به اسم Level Editor قرار گرفته تا اداره خود را به طور کاملا دلخواه طراحی نمایید. سپس در آن با سایر کارکنان به رقابتی سخت و طاقت فرسا بپردازید. هر کارمندی در بازی Office Battle دارای ۱۱ مهارت مخصوص به خود می باشد. این مهارت ها دارای قابلیت آپگرید هستند و با امتیازاتی که کسب می کنید، سطحشان بالاتر می رود.

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP (SP3), Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Processor: Core 2 Duo E4500 2.20 GHz or Athlon X2 7450 2.40 GHz

Memory: 2 GB RAM

Graphics: 512 MB of VRAM and DX9 support

DirectX: Version 9.0c

Storage: 500 MB available space

حجم فایل : ۱۳۶.۵۶ مگابایت

دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

تصویری از محیط بازی

پسورد فایل : www.freegames.ir

صفحه بازی در استیم

دسترسی آسان به این نوشته لینک کوتاه
QR Code For:  دانلود Office Battle – بازی نبرد اداره ای