;

Never Ending Night بازی جدیدی در ژانر مستقل، ماجرایی و نقش آفرینی برای کامپیوتر بوده که در ۲۰۱۵ به دست استودیو Dot Dream به انتشار رسیده است. وارد دنیایی شوید که تاریکی در آن، بخش عمده ای از طراحی محیط هاش به حساب می آید. هیچ روزنه ای از نور در این محیط ها به چشم نمی خورند. برای همیشه شب بوده و خطراتی نیز به خاطر این تاریکی وجود دارند. اگر می خواهید ماجراجویی جذابی را در دل شب آغاز کنید، وقت آن فرا رسیده تا کنترل شخصیت اصلی را در اختیار بگیرید.

Cain نام کاراکتری در بازی Never Ending Night بوده که گذشته چندان جالبی نداشته است. او به راحتی نمی توانست در جامعه حضور پیدا کند و روابط اجتماعی داشته باشد. حال در این دنیا قرار گرفته تا مروری بر گذاشته داشته باشد. مشکلاتش را برطرف کند و خودش را به خوبی بشناسد. اما آینده ای نامعلوم در انتظار این فرد می باشد. برای این که Cain را به زندگی عادیش برگردانید، باید با خطرات متعددی مواجه شوید. از موانع مختلفی عبور کنید و راه درست زندگی کردن را به مرور زمان پیدا کنید.

همان طور که گفته شد، به هیج وجه نمی توانید روشنایی روز را در این بازی مشاهده کنید، به همین خاطر نیز باید خودتان را با شرایط جوی شب سازگار کنید. شاید کار ساده ای در Never Ending Night به نظر برسد اما بدین گونه نخواهد بود. اتمسفری که در محیط های بازی شب پایان ناپذیر حاکم بوده، تا حدودی پیچیده می باشد. برای درک بهتر آن باید به خوبی در جریان داستان قرار بگیرید. تمامی این محیط ها با دست طراحی شده اند و ظرافت خاصی دارند. به همین دلیل، گشت و گذار در چنین مکان هایی از بازی Never Ending Night برای بازیکنان لذت بخش خواهد بود و ساعت ها سرگرمتان می کند.

حداقل سیستم مورد نیاز:

 

OS: Windows XP, Vista, 7, 8, 10

Processor: 2 GHz

Memory: 1 GB RAM

Graphics: 5 years or younger. Integrated graphics and very low budget cards may not work. Shader Model 3.0 required

DirectX: Version 9.0c

Hard Drive: 1150 MB available space

حجم فایل : ۷۸۱.۳۵ مگابایت

دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

تصویری از محیط بازی

پسورد فایل : www.freegames.ir

صفحه بازی در استیم

جستجوهای ورودی:

بازی اندروید ماجرایی (۱)+ بازی ماجرایی کم حجم pc (1)+


اگر در دانلود فیلم ها مشکل داشتید از طریق فرم تماس با ما لینک فیلم را ارسال کنید تا مجدد آپلود شود.


  دانلود نرم افزار اتصال پارت های 001،002 و ...

 

نوشته: admin2
تاریخ: 19 آبان 1394
بدون نظر