دانلود Minecraft Story Mode – بازی ماین کرافت

Minecraft Story Mode سری جدیدی از بازی ماین کرافت در سبک ماجرایی از کمپانی Telltale Games بوده که در سال ۲۰۱۵ برای کامپیوتر انتشار یافته است. بعد از موفقیت های چشم گیری که عنوان ماین کرافت در پلتفرم های مختلف به دست آورد، سازندگان تصمیم به همکاری با استودیوی مذکور گرفتند تا یک داستان عالی برای این سری جدید به وجود بیاورند. داستان در مورد شخصیتی به اسم Jesse بوده که وارد یک ماجراجویی بزرگ در Order of the Stone می شود.

PC | Episode ۱-۲-۳

برای دستیابی به محفل سنگ در بازی Minecraft Story Mode چهار کاراکتر با نام های Warrior, Redstone Engineer, Griefer و Architect به کمکتان می آیند. اژدهایی به اسم Ender Dragon در حال نابودسازی دهکده ها و مردم بیگناه می باشد. حال شما باید به همراه شخصیت اصلی و چهار نفر دیگر به مقابله با این اژدها بپردازید. راه دشواری در پیش دارید. چرا که باید تصمیم های مناسبی بگیرید تا بتوانید به موفقیت برسید. تصمیم هایتان، داستان و نتیجه کار را مشخص می کنند.

اپیزود سوم افزوده شد.

بدین معنی که اگر تصمیم اشتباهی بگیرید، پیامد های بدی در پیش خواهید داشت. کاراکتر تحت کنترلتان در Minecraft Story Mode از همان ابتدا دارای ویژگی سفارشی سازی می باشد. یعنی می توانید ظاهر و آیتم هایی که در اختیار دارد، به طور کامل تغییر پیدا کنند. سرنوشت هزاران نفر در دستان شماست. اگر می خواهید به پیروزی برسید و به یک قهرمان بزرگ تبدیل شوید، باید تصمیماتتان را با دقت بگیرید. همان طور که می دانید، محیط این نسخه از ماین کرافت نیز متشکل از پیکسل ها بوده اما به صورت Full HD می باشد. داستان و تصمیم گیری در بازی Minecraft Story Mode مهم ترین چیز هایی هستند که همواره باید به آنان توجه ویژه داشته باشید. صداگذاری نیز به خوبی انجام شده و شاهد یک عنوان جالبی از تلتیل گیمز هستیم.

حداقل سیستم مورد نیاز:

 

OS: Windows XP Service Pack 3

Processor: Core 2 Duo 2GHz or equivalent

Memory: 3 GB RAM

Graphics: ATI or NVIDIA card w/512 MB RAM

DirectX: Version 9.0

Hard Drive: 3 GB available space

حجم فایل : ۰.۷۲ و ۱.۴۳ و ۱.۹۰ گیگابایت

دانلود اپیزود اول با لینک مستقیم از سرور سایت

دانلود اپیزود دوم با لینک مستقیم از سرور سایت

دانلود اپیزود سوم با لینک مستقیم از سرور سایت

تصویری از محیط بازی

پسورد فایل : www.freegames.ir

صفحه بازی در استیم

جستجوهای ورودی:

باذی های کامبیوتر (۲)+ بازیهای ماجرایی اندروید (۱)+ برای کامپیوتر minecraft styory mode (1)+ دانلود بازی mine craft story mode (1)+ دانلود ماین کرفت story mode (1)+ دانلود پک اژدها پرنده ماین کرافت (۱)+ دنلود ه بازی (۱)+ ماهی باتیرکمان (۱)+

دسترسی آسان به این نوشته لینک کوتاه
QR Code For:  دانلود Minecraft Story Mode – بازی ماین کرافت