;

FreezeME یک بازی جالب در سبک مستقل، ماجرایی و اکشن برای کامپیوتر می باشد که در سال ۲۰۱۵ توسط Rainy Night Creations منتشر شده است. داستان در مورد دختری به اسم R بوده که به طور ناگهانی، وارد دنیایی عجیب و خطرناک می شود. دوست او که M نام داشته، به دست گربه ای غول پیکر دزدیده می شود. حال باید به این دخترک کمک کنید تا دوستش را از دست دشمنان نجات دهد. به یاد داشته باشید که مسیری دور و دراز در پیش دارید و خطرات زیادی تهدیدتان می کنند.

مهم ترین وسیله ای که در بازی FreezeME در اختیار دارید، یک دوربین عکاسی مخصوص می باشد. زمانی که با این دوربین از هر جسمی عکس می گیرید، آن جسم از حرکت می ایستد! البته این مهارتتان در عکاسی برای تمامی اجسام به کارتان نمی آید. بدین معنی که موجودات و جانداران از این قائده مستثنی هستند. پس نباید فقط به این دوربین عکاسیتان متکی باشید. سایر مهارت هایتان نظیر پریدن هم در اکثر مواقع، برایتان مفید می باشند. پس سعی بر بهبود بخشیدن آن ها بکنید.

تنوع محیط ها در این بازی مستقل، بسیار زیاد بوده و در هر مرحله از مکان های مختلفی نظیر جنگل ها گذر می کنید. موجودات و حیوانات متعددی نیز در FreezeME مانع کارتان خواهند بود. با توجه به این که توانایی مقابله با برخی از آن ها را ندارید، بهترین راه، فرار است! پرش صحیح از روی موانع و عبور از روی آن ها، اهمیت بالایی دارد. به طوری که هر بازیکن باید تمرین زیادی برای انجام درست این کار بکند. در صورتی که از روی موانع، پایتان لیز بخورد، به دره پرتاب خواهید شد. در نتیجه باید آن مرحله از بازی FreezeME را از نو شروع کنید. اگر آماده ماجراجویی هستید، با این دخترک ماجراجو همراه شوید.

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP Service Pack 3 – ۳۲ bits

Processor: Intel Dual-Core 2.9 GHz / AMD Dual-Core 3.5 GHz

Memory: 2 GB RAM

Graphics: SM 3.0 with 512MB VRAM

DirectX: Version 9.0c

Storage: 1 GB available space

حجم فایل : ۳۹۹.۵۹ مگابایت

دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

تصویری از محیط بازی

پسورد فایل : www.freegames.ir

صفحه بازی در استیم


اگر در دانلود فیلم ها مشکل داشتید از طریق فرم تماس با ما لینک فیلم را ارسال کنید تا مجدد آپلود شود.


  دانلود نرم افزار اتصال پارت های 001،002 و ...

 

نوشته: admin2
تاریخ: 23 آذر 1394
بدون نظر