دانلود Fallout 4 – بازی فال اوت

Fallout 4 نسخه چهارم از بازی معروف فال اوت در سبک اکشن، ماجرایی، نقش آفرینی و جهان باز است و در ۲۰۱۵ توسط Bethesda Softworks برای PC عرضه شده است. بعد از موفقیت های روز افزونی که حدود هفت سال پیش، سازندگان در نسخه سوم کسب کردند، حال زمان انتشار نسخه چهارم بعد از سال ها انتظار فرا رسیده است. داستان این سری، قبل از انفجار بمب اتمی روایت می شود. اولین صحنه از جایی آغاز می گردد که یک خانواده سه نفره بعد از شنیدن صدای آژیر خطر به پناهگاه Vault Number 111 می روند.

PC | Black Box Repack

اما داستان بازی Fallout 4 بعد از این اتفاق کات می شود و بیش از دویست سال بعد به تصویر کشیده می شود. تمامی عوامل حیاط از بین رفته اند و شهر های زیبایی که قبلا، محیطی برای شادی و تفریح همگان بودند، به بیابان هایی تبدیل شده اند. در این بیابان ها نیز موجودات بسیار خطرناکی یافت می شوند که برای بقا تلاش می کنند. این موجودات دست به هر کاری می زنند تا منطقه ای را که تحت کنترل دارند، از دست سایر مهاجمان نجات دهند. در این شرایط سخت، هنوز امیدی برای بشریت باقی مانده و نباید تسلیم شوید.

پس اسلحه ها و تجهیزات مخصوصتان را آماده کنید و در ایالت ماساچوست به گشت و گذار بپردازید. هیچ گاه مخفیگاهتان را در Fallout 4 و انسان هایی که در آن زنده مانده اند، فراموش نکنید. زیرا اگر این پناهگاه نیز از بین برود، نسل بشریت رو به انقراض می رود. داستان Fallout 4 به قدری گسترده بوده که روز ها طول می کشد تا تمامی ماموریت ها و بخش های آن را به اتمام برسانید. بیشتر از صد و یازده هزار خط دیالوگ مختلف (!) برای شخصیت ها در نظر گرفته شده اند که این ویژگی، نشانگر گستردگی این عنوان می باشد. نمرات بازی Fallout 4 از سمت منتقدان، آن را به عنوان شاهکار نمایان کرده است. البته برخی از کاربران و منتقدان بر این باور هستند که گرافیک این نسخه نسبت به قبل، پیشرفت های چشم گیری نداشته است.

 …

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 7/8/10 – ۶۴-bit OS required

Processor: Intel Core i5-2300 2.8 GHz/AMD Phenom II X4 945 3.0 GHz or equivalent

Memory: 8 GB RAM

Directx: 11

Graphics: NVIDIA GTX 550 Ti 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB or equivalent

Hard Drive: 30 GB available space

حجم تقریبی : ۱۸.۵ گیگابایت

تصویری از محیط بازی (۱)

تصویری از محیط بازی (۲)

پسورد : www.freegames.ir

لینک های دانلود :

پارت ۱ : Direct Link

پارت ۲ : Direct Link

پارت ۳ : Direct Link

پارت ۴ : Direct Link

پارت ۵ : Direct Link

پارت ۶ : Direct Link

پارت ۷ : Direct Link

پارت ۸ : Direct Link

پارت ۹ : Direct Link

پارت ۱۰ : Direct Link

توجه :

در نسخه فشرده بلک باکس، فقط زبان های غیر انگلیسی حذف شده اند.

آموزش نصب :

تمامی پارت های دانلود شده را در کنار هم قرار داده و پوشه بازی را با نرم افزار Winrar از حالت فشرده خارج نمایید. سپس فایل Setup ظاهر شده در صفحه را به صورت Run As Administrator اجرا کنید. پس از اتمام نصب، نرم افزار های موجود در پوشه Redist را هم نصب کنید.

– قبل از نصب و اجرا، آنتی ویروستان را غیر فعال کنید.

– در صورت مواجهه با ارور CRC Failed، از امکان Repair نرم افزار Winrar استفاده کنید.

صفحه بازی در استیم

دسترسی آسان به این نوشته لینک کوتاه
QR Code For:  دانلود Fallout 4 – بازی فال اوت