دانلود Evil Defenders – بازی مدافعان شیطان

Evil Defenders از جدیدترین بازی ها در سبک استراتژیک و کژوال برای کامپیوتر می باشد و در سال ۲۰۱۵ توسط استودیو CP Decision به انتشار رسیده است. مهاجمان به سرزمین های شیاطین هجوم آورده اند. وظیفه دفاع از این سرزمین ها بر عهده شما گذاشته شده و باید با انواع تجهیزات و برجک هایی که دارید، در برابر موج عظیمی از حملات ایستادگی کنید. نباید اجازه دهید تا نیرو های شیطانی از روی زمین محو شوند و هیچ اثری از آنان باقی نماند.

گروهی از شیاطین نیز در بازی Evil Defenders به کمکتان می آیند و کنترل آنان نیز در دستان شماست. قبل از هر چیزی باید برجک ها را برای دفاع آماده سازید. چند مدل برجک در فروشگاه، قابل تهیه می باشد. اما به یاد داشته باشید که تنها مدل اولیه در ابتدای کار در دسترستان است. میزانی قدرتی که این برجک ها به دشمنان وارد می سازند، قابلیت افزایش سطح دارد. یعنی با امتیازاتی که از طریق نابودسازی مهاجمان کسب می کنید، می توانید چند درصد به قدرت آن ها بیافزایید.

به طور کل، نود مرحله در قالب پانزده محیط زیبا در بازی مدافعان شیطان قرار داده شده است. با یک حساب سرانگشتی در Evil Defenders می توان فهمید که هر هشت مرحله یکبار، محیط به طور کامل تغییر پیدا می کند. برای این که هر بازیکنی بتواند از بازی لذت ببرد، شش نوع درجه سختی یا Difficulty Level برای این عنوان تعریف شده است. اگر به تازگی وارد دنیای شیاطین شده اید، درجه سختی اولیه یا همان آماتور را انتخاب نمایید. چرا که باید مهارت هایتان را در این زمینه افزایش بدهید تا بتوانید در درجه سختی های بالاتر به خوبی مبارزه نمایید. بازی Evil Defenders از گرافیک سه بعدی و مناسبی بهره می برد که به همراه گیم پلی اعتیاد آور، نوید یک بازی سرگرم کننده را می دهند.

حداقل سیستم مورد نیاز:

 

OS: Windows XP SP3

Processor: Dual Core CPU

Memory: 2 GB RAM

Graphics: DirectX 9.0 compliant with 512MB of video RAM

Hard Drive: 1200 MB available space

حجم فایل : ۶۰۶.۹۳ مگابایت

دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

تصویری از محیط بازی

پسورد فایل : www.freegames.ir

صفحه بازی در استیم

دسترسی آسان به این نوشته لینک کوتاه
QR Code For:  دانلود Evil Defenders – بازی مدافعان شیطان