دانلود Darksiders II deathinitive edition بازی تاریکی

Darksiders II Deathinitive Edition ورژن بازسازی شده از بازی دارک سایدرز در سبک اکشن و ماجرایی برای PC است و در ۲۰۱۵ توسط Nordic Games عرضه شده است. با توجه به استقبال خوبی که از نسخه دوم این فرنچایز شد، سازندگان بعد از چند سال تصمیم گرفتند تا بازی اصلی را به همراه تمامی بسته هالی الحاقی آن (DLC ها) با قیمت کم تری روانه بازار کنند. هم چنین شاهد تغییرات گسترده ای در کیفیت و طراحی گرافیکی محیط ها و شخصیت ها در این ورژن Remake هستیم.

PC | Black Box Repack

اگر نسخه قبلی بازی Darksiders II Deathinitive Edition را تجربه کرده باشید، با داستان آشنایی دارید. چهار سوارکار رستاخیز که برای نابودسازی نیرو های روشنایی تلاش می کنند. شخصیتی به نام Death هنوز هم زنده است تلاش می کند تا دنیا را رو به نابودی ببرد. شما نیز هدایت یکی از این چهار سوارکار را بر عهده خواهید گرفت. این افراد دارای مهارت های ویژه ای در نبرد های تن به تن هستند. هم چنین مهارتشان در سوارکاری، شهرت خاصی در جهان دارد و هیچ دشمنی نمی تواند آنان را به همین سادگی از میان بردارد.

این بازی به صورت جهان باز بوده و هر بازیکنی، این اختیار را دارد تا بدون هیچ گونه محدودیتی در محیط ها تاریک و مشابه آخرالزمان به گشت و گذار بپردازد. ماموریت های Darksiders II Deathinitive Edition نیز اکثرا به صورت اختیاری می باشند. البته اگر بخش داستانی را تجربه کنید، محدودیت هایی برایتان وجود خواهید داشت و باید بر طبق داستان به مناطقی که مشخص می شوند، بروید. ویژگی Fast Travel همانند برخی از عناوین جهان باز در Darksiders II Deathinitive Edition نیز قرار داده شده است. با استفاده از این ویژگی، کاربران می توانند در عرض چند ثانیه از نقطه ای به نقطه دیگر در بازی Darksiders II Deathinitive Edition سفر کنند. بدون این که راهی را از روی نقشه بپیمایند. اگر از دوستداران این مجموعه هستید، نسخه بازسازی شده از Darksiders II را به هیچ وجه از دست ندهید.

 …

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows XP, Windows Vista SP1, Windows 7, Windows 8 or Windows 10 – ۶۴bit
Processor: 2.0Ghz Intel® Core™۲ Duo Processor or AMD equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA 9800 GT 512 MB Video Card or AMD equivalent
DirectX: Version 9.0c
Hard Drive: 13 GB available space

حجم تقریبی : ۸ گیگابایت

تصویری از محیط بازی (۱)

تصویری از محیط بازی (۲)

پسورد : www.freegames.ir

لینک های دانلود :

پارت ۱ : Direct Link

پارت ۲ : Direct Link

پارت ۳ : Direct Link

پارت ۴ : Direct Link

پارت ۵ : Direct Link

توجه :

در نسخه فشرده بلک باکس، فقط زبان های غیر انگلیسی حذف شده اند.

آموزش نصب :

تمامی پارت های دانلود شده را در کنار هم قرار داده و پوشه بازی را با نرم افزار Winrar از حالت فشرده خارج نمایید. سپس فایل Setup ظاهر شده در صفحه را به صورت Run As Administrator اجرا کنید. پس از اتمام نصب، نرم افزار های موجود در پوشه Redist را هم نصب کنید.

– قبل از نصب و اجرا، آنتی ویروستان را غیر فعال کنید.

– در صورت مواجهه با ارور CRC Failed، از امکان Repair نرم افزار Winrar استفاده کنید.

صفحه بازی در استیم

جستجوهای ورودی:

بازی دخترانه برای کام پیوتر (۲)+ دانلود بازی جدید تفنگی مرحله ای (۱)+ دانلود بازی جنگ با همه چیز برای کامپیوتر (۱)+ دانلود بازی سگا سایت فری گیم (۱)+ دانلود بازی های جدیدکامپیوتری (۱)+ دانلود بازی پر حجم باربی (۱)+ نلود بازی (۱)+

دسترسی آسان به این نوشته لینک کوتاه
QR Code For:  دانلود Darksiders II deathinitive edition بازی تاریکی