;

Caribbean Odyssey عنوان بازی جالبی در ژانر ماجرایی، اکشن و کژوال برای کامپیوتر می باشد که در ۲۰۱۵ توسط GameIndica Entertainment عرضه شده است. داستان در مورد دزد دریایی مشهوری به اسم Henry Morgan بوده که به جزیره No Man’s Land سفر می کند. او قصد دارد تا گنجینه ای را که در این جزیره پنهان شده، از آن خود کند. اما برای رسیدن به آن باید با خطرات و مشکلات متعددی دست و پنجه نرم کند تا در نهایت بتواند به هدف اصلیش دست پیدا کند.

قرن شانزدهم میلادی در بازی Caribbean Odyssey روایت می شود. در این دوره زمانی، سلاح های جنگی پیشرفته ای در اختیار جنگجویان نبود و آنان از سلاح هایی همچون شمشیر برای نبرد ها استفاده می کردند. شما نیز از این قائده مستثنی نخواهید بود. بدین معنی که باید از اسلحه های کلاسیک برای مبارزات بهره ببرید. داستانی که برای این عنوان نوشته شده، تا حدودی بر اساس واقعیات بوده و از روی کتاب های تاریخی برداشت شده است.

بزرگ ترین دشمنی که در این جزیره، جانتان را تهدید می کند، فردی به نام Thomas Modyford می باشد. این شخصیت در Caribbean Odyssey زیردست های زیادی دارد که از مهارت خوبی در مبارزه برخوردار هستند. در طول داستان با اکثریت این افراد به مبارزه خواهید پرداخت. مهارت شمشیرزنیتان را باید تا حدی بالا ببرید که به سادگی بتوانید در مبارزات تن به تن به پیروزی برسید. البته سطح همگی دشمنان با یکدیگر یکسان نیستند. چند انیمیشن نیز در طول داستان برایتان پخش می شوند که شما را بیشتر در جریانات داستان قرار می دهند. بازی Caribbean Odyssey از گرافیکی قابل قبولی برخوردار بوده و این کیفیت در کنار گیم پلی مناسب، یک عنوان اکشن جذاب را برایتان به ارمغان می آورند. پس خودتان را برای رویارویی با انواع خطرات و نیرو های دشمن آماده سازید.

حداقل سیستم مورد نیاز:

 

OS: Windows 7

Processor: i3 1.3ghz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GTX 280+ / Radeon HD 5+ series

DirectX: Version 9.0c

Hard Drive: 1300 MB available space

حجم فایل : ۷۷۵.۳۷ مگابایت

دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

تصویری از محیط بازی

پسورد فایل : www.freegames.ir

صفحه بازی در استیم


اگر در دانلود فیلم ها مشکل داشتید از طریق فرم تماس با ما لینک فیلم را ارسال کنید تا مجدد آپلود شود.


  دانلود نرم افزار اتصال پارت های 001،002 و ...

 

نوشته: admin2
تاریخ: 24 آبان 1394
بدون نظر