دانلود Air Brawl – بازی جدال هوایی

Air Brawl نام بازی سرگرم کننده ای در ژانر اکشن و شبیه ساز برای کامپیوتر می باشد که در سال ۲۰۱۵ به دست استودیو Landfall Games انتشار یافته است. این عنوان قبلا بر روی وبسایت Kickstarter قرار گرفته بود و با کمک های مالی بسیار مناسبی که از سوی کاربران دریافت کرد، توانست بر روی شبیه استیم با قیمتی ایده آل قرار بگیرد. هم چنین بعد از انتشار آن بر روی شبکه استیم، توانسته امتیاز میانگین ۹/۱۰ را از سوی کاربران این شبکه دریافت کرده است که در نوع خود کم نظیر است.

شاید در ظاهر، بازی Air Brawl را یک عنوان ساده و بدون هیچ هیجانی ببینید. اما به هیچ وجه این طور نیست. گیم پلی بازی جدال هوایی با محیط های سه بعدی که در اختیار بازیکنان قرار می دهد، می تواند یک سرگرمی بسیار عالی برای گیمرها باشد. هدایت یک هواپیمای جنگی را در دست خواهید گرفت که می تواند به انواع سلاح ها مجهز شود. سپس ماموریت هایی را به انجام می رسانید که باعث افزایش هر چه بیشتر مهارت هایتان در پرواز با چنین هواپیماهای جنگنده ای می شوند.

نبرد های هوایی در این عنوان، بسیار لذت بخش خواهند بود اما برای پیروزی در این درگیری ها باید از مهارت های مختلفی استفاده نمایید. به طور مثال در Air Brawl قابلیتی برایتان وجود دارد که سیستم دفاعی حریف را غیر فعال کنید. البته برای این کار باید چند دقیقه روی سیستم دفاعیشان کار کنید و سپس آن را از کار بیاندزاید. پس از این که موفق به این کار شدید، به سادگی می توانید حریفتان را مورد هدف قرار داده و نابودش کنید. طراحی محیط ها در این بازی با رنگبندی بسیار مناسبی در بازی Air Brawl هستند که گشت و گذار و هم چنین تجربه نبرد در آن ها برای بازیکنان، بسیار هیجان انگیز خواهند بود. به طور کلی، شش نوع هواپیما با مدل های خاص، قابل تهیه هستند.

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: 2 GHz

Memory: 2 GB RAM

DirectX: Version 9.0

Hard Drive: 1 GB available space

حجم فایل : ۳۸۵.۸۸ مگابایت

دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

تصویری از محیط بازی

پسورد فایل : www.freegames.ir

صفحه بازی در استیم

دسترسی آسان به این نوشته لینک کوتاه
QR Code For:  دانلود Air Brawl – بازی جدال هوایی