خبرهای جدید از وضعیت آخرین سلطان

خبرهای جدید از وضعیت آخرین سلطان

عزیز علیزاده تهیه کننده مجموعه طنز «آخرین سلطان» گفت: گروه تصویر برداری اکنون در خانه قباد (شهرک چشمه) مشغول ضبط سکانس‌های داخلی هستند و عوامل تولید در چند روز آینده برای ادامه کار به یک باشگاه ورزشی خواهند رفت.
در خلاصه داستان این مجموعه تلویزیونی آمده است: قباد که در رویا‌ها و توهمات خودش زندگی می‌کند و آرزو دارد که یک شبه ره صد ساله را برود و به ستاره‌ای مشهور تبدیل شود، بنا براین تصمیم می‌گیرد که وارد دنیای فوتبال شود اما پس از پیوستنش به یک تیم لیگ بر‌تر…
امیر حسین رستمی در نقش (سیاوش رستمی)، بهاره افشاری در نقش (نسترن)، روناک یونسی در نقش (شعله)، آتش تقی‌پور در نقش (جواد)، زویا امامی در نقش (مهین)، مانی نوری در نقش (قباد)، مهران ضیغمی در نقش (خشایار) ساعد هدایتی در نقش (قیدی)، لادن پروین در نقش (خانم خسروی) وبا حضور رضا توکلی (آقای بوستانی) و….. از جمله بازیگرانی هستند که در سریال «آخرین سلطان» به ایفای نقش می‌پردازند.
«آخرین سلطان» با نگاهی طنز و شیرین مسائل فوتبال کشورمان را مورد بررسی قرار می‌دهد؛ در این سریال مانند همه سریال‌هایی که درباره فوتبال ساخته می‌شود، مسائل و مناسبات دنیای حرفه‌ای فوتبال مورد توجه قرار گرفته، اما سعی شده یک قصه مستقل به دور از حواشی فوتبال برای تماشاگران روایت شود.

دسترسی آسان به این نوشته لینک کوتاه
QR Code For:  خبرهای جدید از وضعیت آخرین سلطان